Атырау облысы Махамбет ауданының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1566
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының Z934200_ 10-бабына сәйкес, Атырау облысы өкiлдi және атқарушы органдарының ұсынысы негізiнде Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес аумағына жалпы көлемi 44146 га жер, оның iшiнде Исатай ауданының Ақтоғай селолық округы жерлерiнен - 43986 га және Атырау қаласының Атырау мұнай құбыры басқармасы жерлерiнен - 160 га жердi қосып, Атырау облысының Махамбет ауданы шекарасы өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгінiң Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi мен Қазақстан
Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау
қаласының бас жоспарына және жер-кадастрлық құжаттамасына тиiстi
өзгерiстер енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 19 қазандағы
N 1566 қаулысына
қосымша
Атырау облысы Махамбет ауданының әкімшілік шекарасына қосылатын
Исатай ауданы Ақтоғай селолық округының және
Атырау қаласы Атырау мұнай құбыры басқармасының жерлері бөлігінің
Экспликациясы
_____________________________________________________________________
N  !  Аудандардың  ! Бүкіл !    оның ішінде       !Барлық ауыл !Басқа да
р/с!     атауы     !  жер  !______________________!шаруашылығы ! жерлер
!               !  (га) !егістік.!тыңай.!жайы. !  аймағы    !
!               !       !  тер   !ған   !лымдар!            !
!               !       !        !жерлер!      !            !
_____________________________________________________________________
1.  Исатай ауданы   43986    130     2319   40975    43424      562
_____________________________________________________________________
2.  Атырау           160      -        -      50      50        110
қаласының
Атырау мұнай
құбыры
басқармасы
_____________________________________________________________________
Барлық жер      44146    130     2319    41025   43474     672
_____________________________________________________________________
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Об изменении границы Махамбетского района Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года N 1566
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложения представительных и исполнительных органов Атырауской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Изменить границы Махамбетского района Атырауской области, включив в его черту земли общей площадью 44146 га, в том числе из земель Актогайского сельского округа Исатайского района - 43986 га и Атырауского нефтепроводного управления города Атырау - 160 га согласно приложению.
2. Комитету по делам строительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан и Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами внести соответствующие изменения в генеральной план города Атырау и в земельно-кадастровую документацию.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 октября 2000 года N 1566
Экспликация
части земель Актогайского сельского округа Исатайского
района и Атырауского нефтепроводного управления города
Атырау, включаемых в административную границу Махамбетского
района Атырауской области
---------------------------------------------------------------------------
N  !Наименование     !Всего  ! в том числе:        !Итого        !Прочих
п/п!районов          !земель !---------------------!сельхозугодий!земель
!                 !(га)   !пашни!залежь!пастбища!             !
---------------------------------------------------------------------------
1  Исатайский район  43986    130   2319   40975     43424        562
2  Атырауское
нефтепроводное      160     -      -       50        50        110
управление
города Атырау
Итого земель      44146    130   2319   41025     43474        672
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)