Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 қазан N 1594
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік-экономикалық және еңбек
қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан
Республикасы Үкіметі өкілдерінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305
P981305_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік-экономикалық және еңбек
қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссияның құрамына
мыналар:
Бәйменов                - Қазақстан Республикасының Еңбек
Әлихан Мұхамедияұлы       және халықты әлеуметтік қорғау министрі,
төрағаның орынбасары
Өмірбаев                - Қазақстан Республикасының Еңбек
Әділхан Әбдірахманұлы     және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Нефедов                 - Қазақстан Республикасының
Петр Петрович             Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Николай Владимирович Радостовец, Есберген
Әбітайұлы Әбітаев және Роза Сақтағанқызы Қуанышбаева шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Шарипова М.Е.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2000 года N 1594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
декабря 1998 года N 1305
P981305_
"О составе представителей Правительства
Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по
социальному партнерству и регулированию социально-экономических и
трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437)
следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Республиканской трехсторонней комиссии по социальному
партнерству и регулированию социально-экономических и трудовых отношений:
Байменова              - Министра труда и социальной защиты
Алихана Мухамедьевича       населения Республики Казахстан,
заместителем председателя
Умербаева              - вице-Министра труда и социальной
Адильхана Абдрахмановича    защиты населения Республики Казахстан
Нефедова               - вице-Министра энергетики, индустрии и
Петра Петровича            торговли Республики Казахстан
вывести из указанного состава Радостовца Николая Владимировича,
Абитаева Есбергена Абитаевича и Куанышбаеву Розу Сактагановну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)