Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 желтоқсандағы N 1271 және 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулыларына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 қазан N 1598
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында мемлекеттік меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 10 желтоқсандағы N 1271 P981271_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 426-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымшадағы реттік саны 5-жол алынып тасталсын;
2) "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы "Маңғыстау облысы" бөлімі мынадай
мазмұндағы реттік саны 871-3-жолмен толықтырылсын:
"871-3 мНГ-010381 "Маңғыстау-Полиграф" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменения и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1998 года N 1271 и 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2000 года N 1598
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1998 года N 1271 P981271_ "Вопросы приватизации объектов государственной собственности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 426):
в приложении к указанному постановлению строку, порядковый номер 5, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в приложении 1 к указанному постановлению раздел "Мангистауская
область" дополнить строкой, порядковый номер 871-3, следующего содержания:
"871-3 МНГ-010381 ОАО "Мангистау-Полиграф".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)