Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Өзбекстан Республикасынан Ресей Федерациясына ядролық отынның (ИРТ-3М үлгісіндегі жылу бөлетін құрандылар) транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 қазан N 1633
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екiұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiм транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес мөлшерде Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Өзбекстан Республикасынан Ресей Федерациясына "Новосибирск химконцентраттар зауыты" ашық акционерлiк қоғамына (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) 1996 жылғы 22 шiлдедегi N 5922 келiсiм-шартқа N 4-толықтыруға сәйкес Өзбекстан Республикасы Ғылым академиясының Ядролық физика институты (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) беретiн ядролық отынның (ИРТ-3М үлгiсiндегi жылу бөлетiн құрандылар) транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi қолданылып жүрген Азаматтық авиацияның халықаралық ұйымының кеңесi (ИКАО) бекiткен Дос 9284-АN/905 "Қауiптi жүктердi әуе арқылы қауiпсiз тасымалдау жөнiндегi техникалық нұсқаулықтарға" және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес ерекше қауiпсiздiк шараларын сақтай отырып, Ташкент-Қарағанды-Новосибирск бағыты бойынша "Волга-Днепр" авиакомпаниясы әуе кемесiмен жүзеге асыратын жүктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттiк тасымалдануын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен ядролық отынның (ИРТ-3М
үлгісіндегі жылу бөлетiн құрандылар) Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Атом энергетикасы
жөнiндегi комитетiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 30 қазандағы
N 1633 қаулысына
қосымша
1996 жылғы 22 шiлдедегi N 5922 келiсiм-шартқа
толықтыруға сәйкес "Новосибирск химконцентраттар зауыты"
ашық акционерлiк қоғамына (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы)
Өзбекстан Республикасы Ғылым академиясының Ядролық физика институты
(Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) беретiн
тауарлардың мөлшері
____________________________________________________________________
р/с СЭҚ ТН     Тауардың      Өлшем   Саны   Бағасы       Жалпы
N    коды       атауы       бірлігі         АҚШ дол.    құны АҚШ
ларымен    долларымен
____________________________________________________________________

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан ядерного топлива (тепловыделяющие сборки типа ИРТ-3М) из Республики Узбекистан в Российскую Федерацию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1633
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан ядерного топлива (тепловыделяющие сборки типа ИРТ-3М) из Республики Узбекистан в Российскую Федерацию, поставляемых Институтом ядерной физики Академии наук Республики Узбекистан (город Ташкент, Республика Узбекистан) для открытого акционерного общества "Новосибирский завод химконцентратов" (город Новосибирск, Российская Федерация) согласно дополнению N 4 к контракту N 5922 от 22 июля 1996 года в количестве согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить транзитную перевозку груза через территорию Республики Казахстан, осуществляемую воздушным судном авиакомпании "Волга-Днепр" по маршруту Ташкент-Караганда-Новосибирск с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими "Техническими инструкциями по безопасной перевозке опасных грузов по воздуху), утвержденными Советом Международной организации гражданской авиации (ИКАО)/Дос 9284-АN/905 и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом ядерного топлива (тепловыделяющие сборки типа ИРТ-3М) через территорию Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением данного постановление возложить на Комитет по атомной энергетике Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
30 октября 2000 года N 1633
Количество товаров, поставляемых Институтом ядерной физики
Академии наук Республики Узбекистан (город Ташкент, Республика
Узбекистан) для открытого акционерного общества "Новосибирский
завод химконцентратов" (город Новосибирск, Российская Федерация)
согласно дополнению к контракту N 5922 от 22 июля 1996 года
--------------------------------------------------------------------------
N |Код ТН ВЭД |  Наименование товара  |Ед.изм|Кол-во|Цена в  |Общая
п/п|           |                       |      |      |долларах|стоимость
|           |                       |      |      |США     |в долларах
|           |                       |      |      |        |США
--------------------------------------------------------------------------

1   840130000  ядролық       дана      24    12750     301680.00
отын
(ИРТ-3М
үлгісін.
дегі жылу
бөлетін
құрандылар)
____________________________________________________________________
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.

1   840130000   ядерное топливо           шт      24    12750   301680.00
(тепловыделяющие сборки
типа ИРТ-3М)
--------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)