Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Техникалық ынтымақтастық жөніндегі неміс қоғамының арасындағы дауды реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 16 қараша N 1696
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мен Техникалық ынтымақтастық жөнiндегi немiс қоғамының арасындағы дауды сотқа дейiн реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне, Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкi (бұдан әрi - ХҚДБ) қолдағаннан кейiн, "Құқықтық реформа жобасын iске асыру жөнiндегi" N 4467 КZ заемының қаражаты есебiнен, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мен Техникалық ынтымақтастық жөнiндегi немiс қоғамының арасындағы 1998 жылғы 9 қарашада жасалған
Консультациялық қызметтер көрсетуге келісiм-шартқа сәйкес көрсетiлген
қызметтер үшiн, Техникалық ынтымақтастық жөнiндегi немiс қоғамына
129 781 (бiр жүз жиырма тоғыз мың жетi жүз сексен бiр) АҚШ доллары сомасын
төлеуге рұқсат берiлсiн.
2.
Ескерту. 2-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2000.12.29. N 1951
қаулысымен.
P001951_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

Об урегулировании спора между Министерством юстиции Республики Казахстан и Немецким обществом по техническому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1696
В целях досудебного урегулирования спора между Министерством юстиции Республики Казахстан и Немецким обществом по техническому сотрудничеству Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Министерству юстиции Республики Казахстан после одобрения Международным Банком Реконструкции и Развития (далее - МБРР) произвести оплату за счет средств займа N 4467 KZ "Проект Правовой реформы" Немецкому обществу по техническому сотрудничеству в сумме 129 781 (сто двадцать девять тысяч семьсот восемьдесят один) доллар США за услуги, оказанные в соответствии с Контрактом на оказание консультационных услуг от 9 ноября 1998 года, заключенным между Министерством юстиции Республики Казахстан и Немецким обществом по техническому сотрудничеству.
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 29 декабря
2000 г. N 1951
P001951_
)
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)