"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 қараша N 1740
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгеріс пен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
жоба
"Қазақстан Республикасының кейбір заң кесімдеріне
өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы
1-бап. Қазақстан Республикасының мынадай заң кесiмдерiне өзгерiс пен
толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Нотариат туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 14 шiлдедегi Z970155_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 13-14, 206-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1998 ж., N 22, 307-құжат; 01.04.2000 жылы "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң кесiмдерiне банк құпиясы жөнiнде өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2000 жылғы 29 наурыздағы Z000042_ Қазақстан Республикасының Заңы):
1) 6-баптың 1-тармағында "Әдiлет бiлiктiлiк алқасында" деген сөздер
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінің Бiлiктiлiк алқасында" деген
сөздермен ауыстырылсын;
2) 8-бапта:
1-тармақта "Әділет" деген сөзден кейiн "министрлiгi" деген сөзбен
толықтырылсын;
2-тармақта "Әдiлет" деген сөзден кейiн "министрлiгiнiң" деген сөзбен
толықтырылсын;
3) 11-баптың бiрiншi абзацында "Әдiлет" деген сөзден кейiн
"министрлiгi" деген сөзбен толықтырылсын.
2. "Адвокаттық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 5
желтоқсандағы
Z970195_
Заңы (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы,
1997 ж., N 22, 328-құжат):
1) 9-бапта:
1-тармақта "Әдiлет" деген сөзден кейiн "министрлiгi" деген сөзбен
толықтырылсын;
2-тармақта "Әдiлет" деген сөзден кейiн "министрлiгiнiң" деген сөзбен
толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2000 года N 1740
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении изменения и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан"
Статья 1. Внести изменение и дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Закон Республики Казахстан Z970155_ "О нотариате" от 14 июля 1997 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 13-14, ст. 206; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 22, ст. 307; Закон Республики Казахстан Z000042_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банковской тайны" от 29 марта 2000 г. N 42, опуб. в газетах "Егемен Казахстан" и "Казахстанская правда" от 01. 04. 2000 г.):
1) в пункте 1 статьи 6 слова "Квалификационной коллегии юстиции"
заменить словами "Квалификационной коллегии Министерства юстиции
Республики Казахстан";
2) в статье 8:
в пункте 1 после слов "Квалификационной коллегии" дополнить словом
"Министерства";
в пункте 2 после слов "Квалификационной коллегией" дополнить словом
"Министерства";
3) в абзаце первом статьи 11 после слов "Квалификационной коллегии"
дополнить словом "Министерства".
2. Закон Республики Казахстан
Z970195_
"Об адвокатской деятельности"
от 5 декабря 1997 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997
г., N 22, ст. 328):
1) в статье 9:
в пункте 1 после слов "Квалификационной коллегии" дополнить словом
"Министерства";
в пункте 2 после слов "Квалификационной коллегией" дополнить словом
"Министерства".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)