Қазақстан Республикасының Ғаламдық Экологиялық Қор (Global Environmental Facility) жөніндегі Ұлттық үйлестірушісін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 23 қараша N 1751. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1215 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ғаламдық Экологиялық Қор (Global Environmental Facility) жөніндегі Ұлттық үйлестірушісі болып Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрі Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному Экологическому Фонду (Global Environmental Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1751. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2003 г. N 1215 (N 1215 у.с - от 3 марта 2006 года N 148)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному Экологическому Фонду (Global Environmental Facility) Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан Даукеева Серикбека Жусупбековича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан