Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемелерін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2000 жылғы 27 қараша N 1761
Сотталғандарды, қылмыс жасауға күдіктілер мен айыпталушыларды күзетте ұстау жағдайын жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мынадай мемлекеттік мекемелері құрылсын:
1) түзеу мекемелері:
Шығыс Қазақстан облысының Солнечный кентінде орналасқан "ОВ-156/21 мекемесі";
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында орналасқан "ОВ-156/22 мекемесі";
2) тергеу изоляторлары:
Шымкент қаласында орналасқан "ИЧ-167/11 мекемесі";
Алматы қаласында орналасқан "ЛА-155/18 мекемесі".
2. Құпия.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) құрылатын мемлекеттік мекемелердің жарғыларын бекітсін және олардың әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны іске асыру жөнінде басқа да шаралар қабылдасын.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 1443 қаулысымен.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.12.28. N 1755 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 1761
В целях улучшения условий содержания осужденных, подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать следующие государственные учреждения Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
1) исправительные учреждения:
"Учреждение ОВ-156\21" с местом нахождения в поселке Солнечный Восточно-Казахстанской области;
"Учреждение ОВ-156\22" с местом нахождения в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области;
2) следственные изоляторы:
"Учреждение ИЧ-167\11" с местом нахождения в городе Шымкенте;
"Учреждение ЛА-155\18" с местом нахождения в городе Алматы.
2. Секретно.
3. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы создаваемых государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. (Пункт утратил силу - постановлением  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443).
5. (Пункт утратил силу - постановлением  Правительства РК от 28 декабря 2001 года N 1755).
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан