Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1845 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1938 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы N 159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының Z990389_ 25-бабына сәйкес және жоғары кәсіптік білім берудің оқу-кәсіптік бағдарламаларын іске асыруды одан әрі жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жоғары кәсіптік білім берудің көп деңгейлік құрылымы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1845 P991845_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 525-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жоғары кәсіптік білім берудің көп
деңгейлі құрылымы туралы ережедегі:
2-тармақтағы "бакалавриат пен магистратура туралы ережелерді" деген
сөздер "жоғары базалық білім (бакалавриат), жоғары арнаулы білім және
жоғары ғылыми-педагогикалық білім (магистратура) туралы ережелерді" деген
сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтың үшінші абзацындағы "2" деген сан "3" деген санмен
ауыстырылсын;
13-тармақтағы "мамандық" деген сөз "біліктілігі" деген сөзбен
ауыстырылсын;
2. Осы қаулы, оқуға жаңа қабылданғандар үшін 2001 жылдың 1
қыркүйегінен қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың төртінші абзацын
қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2000 года N 1845
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1938. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159.
В соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года Z990389_ "Об образовании" и в целях дальнейшего совершенствования реализации образовательно-профессиональных программ высшего профессионального образования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1845 P991845_ "Об утверждении Положения о многоуровневой структуре высшего профессионального образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 525) следующие изменения:
в Положении о многоуровневой структуре высшего профессионального
образования, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2 слова "положения о бакалавриате и магистратуре" заменить
словами "правила о высшем базовом образовании (бакалавриат), высшем
специальном образовании и высшем научно-педагогическом образовании
(магистратура)";
в абзаце третьем пункта 11 цифру "2" заменить цифрой "3";
в пункте 13 слово "специальности" заменить словом "квалификации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания, кроме
абзаца четвертого пункта 1, который вводится в действие с 1 сентября 2001
года для вновь принятых на обучение лиц.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)