"Қазақстан Республикасы Қорғаныс минстрлігінің Орталық ансамблі" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсан N 1941
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Орталық ансамблі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Орталық ансамбль) құрылсын.
2. Орталық ансамбль штаттық санының лимиті Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштері штаттық санының лимиті шегінде 185 бірлік мөлшерінде
бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада
белгіленген тәртіппен:
1) Орталық ансамбльдің жарғысын бекітсін және оның әділет
органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада
Z990473_
белгіленген тәртіппен республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштерін ұстауға көзделген қаражат есебінен және шегінде Орталық
ансамбльді қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Құпия.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О создании государственного учреждения "Центральный ансамбль Министерства обороны Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1941.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Центральный ансамбль Министерства обороны Республики Казахстан" (далее - Центральный ансамбль).
2. Утвердить лимит штатной численности Центрального ансамбля в пределах лимита штатной численности Вооруженных Сил Республики Казахстан в количестве 185 единиц.
3. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить устав Центрального ансамбля и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить финансирование Центрального ансамбля за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Вооруженных Сил Республики Казахстан.
5. Секретно.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан