Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592 және 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 қаңтар N 58. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993 қаулысымен. ~P020993
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592
P990592_
қаулысында:
3-тармақтың екінші абзацындағы "256" деген сан "272" деген санмен
ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645
P991645_
қаулысында:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымы жаңа редакцияда жазылсын:
"Басшылық
Премьер-Министрдің Хатшылығы
Үкіметтік ақпарат бөлімі
Үкіметтің Парламенттегі Өкілдігі
Заң бөлімі
Аймақтық даму бөлімі
Экономикалық бөлім
Өндірістік сала және инфрақұрылым бөлімі
Жиынтық талдау бөлімі
Әлеуметтік-мәдени даму бөлімі
Сыртқы байланыстар бөлімі
Қорғаныс және құқық тәртібі бөлімі
Кадр жұмысы бөлімі
Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
Қаржы-шаруашылық бөлімі
Діни бірлестіктермен байланысты жөніндегі кеңестің Хатшылығы
Министр - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және
әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия төрайымының Хатшылығы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 и от 3 ноября 1999 года N 1645
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2001 года N 58. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ~P020993 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999
года N 592
P990592_
"Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан":
в абзаце втором пункта 3 цифру "256" заменить цифрой "272";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября
1999 года N 1645
P991645_
"Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан":
структуру Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан,
утвержденную названным постановлением изложить в новой редакции:
"Руководство
Секретариат Премьер-Министра
Отдел правительственной информации
Представительство Правительства в Парламенте
Юридический отдел
Отдел регионального развития
Экономический отдел
Отдел производственной сферы и инфраструктуры
Сводный аналитический отдел
Отдел социально-культурного развития
Отдел внешних связей
Отдел обороны и правопорядка
Отдел кадровой работы
Отдел контроля и документационного обеспечения
Финансово-хозяйственный отдел
Секретариат Совета по связям с религиозными объединениями
Секретариат Министра - Председателя национальной комиссии по делам
семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)