Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 қаңтар N 90. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің аграрлық бейіндегі кейбір республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын коммуналдық меншікке беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі N  1465   қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1754  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 51, 504-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесіндегі:
1 "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар" бөліміндегі реттік нөмірлері 113, 115, 123, 128, 134, 139, 141, 143-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2001 года N 90. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 (P041111)
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 1465 P001465_  "О передаче некоторых республиканских государственных казенных предприятий аграрного профиля Министерства образования и науки Республики Казахстан в коммунальную собственность" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1754 P991754_  "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 51, ст. 504) следующие изменения:
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Республиканские государственные предприятия" строки, порядковые номера 113, 115, 123, 128, 134, 139, 141, 143, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан