Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 қаңтар N 124
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000-2001 жылдары жекешелендіруге жататын республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912 P000912_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 312-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2000-2001 жылдары жекешелендіруге
жататын республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің
тізбесіндегі:
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі" деген бөлім және реттік нөмірлері 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44,
45, 46-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 912
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 124
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 912 P000912_ "О Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений, подлежащих приватизации в 2000-2001 годах" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 312) следующее изменение:
в Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений,
подлежащих приватизации в 2000-2001 годах, утвержденном указанным
постановлением:
раздел "Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан" и строки, порядковые номера 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)