Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 308 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 қаңтар N 138. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.04.09. N 482 қаулысымен. ~P010482
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 308 P990308_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 10, 92-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 6) тармақшасында:
"Қазақстан Эксимбанкі" жабық акционерлік қоғамының Директорлар
кеңесінің құрамына:
Ерболат Асқарбекұлы Досаев - Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі, төрағасы;
Александр Иванович Андрющенко - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда вице-министрі енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов, Серік Ахметжанұлы
Аханов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 308
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 138 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 2001 г. N 482 ~P010482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года N 308 P990308_ "Отдельные вопросы некоторых акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 92) следующие изменения:
в подпункте 6) пункта 1:
ввести в состав Совета директоров закрытого акционерного общества
"Эксимбанк Казахстан":
Досаева Ерболата Аскарбековича - вице-Министра финансов Республики
Казахстан, председателем;
Андрющенко Александра Ивановича - вице-Министра экономики и торговли
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Сайденова Анвара Галимуллаевича,
Аханова Серика Ахметжановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)