Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1693 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 ақпандағы N 247 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 1315 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.12.2014 № 1315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында есірткі құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1693 P001693_ қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитеті 2001 жылғы 1 маусымға дейін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен лицензиаттар қызметін осы қаулыда көзделген талаптарға сәйкес келтіру жөнінде шаралар қабылдасын.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитетіне 2001 жылғы 1 маусымға дейін есірткі құралдарының, психотроптық заттардың және прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке уақытша рұқсаттар беру құқығы берілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1693
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2001 года N 247. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 1315
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1693 P001693_ "Об утверждении Правил осуществления государственного контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в Республике Казахстан" следующие изменение и дополнение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, до 1 июня 2001 года принять меры по приведению деятельности лицензиатов в соответствие с требованиями, предусмотренными настоящим постановлением.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предоставить Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом
Министерства юстиции Республики Казахстан право выдачи временных разрешений на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, до 1 июня 2001 года.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан