Демалыс күндерін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 ақпан N 282
Халықаралық әйелдер күнін, наурыз мейрамын мерекелеуге байланысты және қызметкерлердің демалуына қолайлы жағдай жасау және 2001 жылдың наурызындағы жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына демалыс күндері: 2001 жылғы 11 наурыз - жексенбі күнінен 9
наурыз - жұма күніне және 25 наурыз - жексенбі күнінен 23 наурыз - жұма
күніне ауыстырылсын.
2. Қажетті өнімдерді шығару үшін, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске
қосу үшін еңбек, материалдық және қаржылық ресурстармен қамтамасыз етілген
ұйымдарға кәсіподақ комитеттерімен келісім бойынша жұмысын 2001 жылғы 9
және 23 наурызда жүргізу құқығы берілсін.
Көрсетілген күндердегі жұмыс қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес
өтеледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О переносе дней отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2001 года N 282
В связи с празднованием Международного женского дня, Наурыз мейрамы и с целью создания благоприятных условий для отдыха работников и рационального использования рабочего времени в марте 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести дни отдыха с воскресенья 11 марта на пятницу 9 марта и с воскресенья 25 марта на пятницу 23 марта 2001 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми,
материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, а
также ввода в действие объектов строительства, производить работу 9 и 23
марта 2001 года по согласованию с профсоюзными комитетами.
Работа в указанные дни компенсируется в соответствии с действующим
законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)