Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Арнайы полиция" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 ақпан N 291
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Арнайы полиция" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығындағы) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі "Арнайы полиция" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының NN 8, 9 "Арнайы полиция" еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын тарату туралы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ұсынысы қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия "Арнайы полиция" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 291
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Республиканское государственное предприятие "Арнайы полиция" (на праве хозяйственного ведения) Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Принять предложение Министерства внутренних дел Республики Казахстан о ликвидации дочерних государственных предприятий NN 8,9 "Арнайы полиция" Республиканского государственного предприятия "Арнайы полиция" Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан