"Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 наурыз N 323
Спорттық резерв пен Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларын сапалы даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң қарамағынан Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң қарамағына берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi "Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының мемлекеттiк басқару органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiн жүзеге асыратын орган болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 1852  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 527-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде реттiк нөмiрi 62-жол алынып тасталсын;
3) <*>
Ескерту. 3)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1130  қаулысымен .
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы Республиканского государственного казенного предприятия "Центр спортивной медицины и реабилитации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2001 года N 323
В целях качественной подготовки спортивного резерва и национальных сборных команд Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать из ведения Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения в ведение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту Республиканское государственное казенное предприятие "Центр спортивной медицины и реабилитации".
2. Органом государственного управления Республиканским государственным казенным предприятием "Центр спортивной медицины и реабилитации", а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности, определить Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 1852 P991852_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 527):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения, утвержденном указанным постановлением, строку, порядковый номер 62, исключить;
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 )
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан