Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы N 1631 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 наурыз N 361. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 231 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2022 № 231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Туризм жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы N 1631
P001631_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 534-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Туризм жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Тасмағамбетов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Иманғали Нұрғалиұлы Министрінің орынбасары, төраға
Мұртазаев - Қазақстан Республикасының Экономика
Мұрат Арзаұлы және сауда вице-министрі;
мынадай жол:
"Тұрлыханов - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы спорт жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төраға;"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Тұрлыханов - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы спорт жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төрағаның бірінші орынбасары.";
көрсетілген құрамнан Серік Ахметжанұлы Аханов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1631
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 361. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 231.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2022 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
октября 2000 года N 1631
P001631_
"Об образовании Координационного совета
по туризму" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 534)
следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Координационного совета по туризму:
Тасмагамбетова - Заместителя Премьер-Министра Республики
Имангали Нургалиевича Казахстан, председателем
Муртазаева - вице-Министра экономики и торговли
Мурата Арзаевича Республики Казахстан;
строку:
"Турлыханов Даулет - Председатель Агентства Республики
Болатович Казахстан по туризму и спорту,
председатель;"
изложить в следующей редакции:
"Турлыханов Даулет - Председатель Агентства Республики
Болатович Казахстан по туризму и спорту, первый
заместитель председателя.";
вывести из указанного состава Аханова Серика Ахметжановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)