Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 наурыз N 378 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.04. N 102 қаулысымен (2005 жылғы 1 қарашадан бастап күшiне енедi)
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлі мен Алакөл көлдер жүйесінде балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерін бөлу жөніндегі жекелеген мәселелер" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлі мен Алакөл көлдер жүйесінде балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және табиғат пайдаланушылар арасында балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу мәселелері бойынша конкурс (тендер) өткізу жөніндегі комиссия құрамына Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрі Шоқпытов Андар Мәулешұлы төраға болып енгізілсін:
мына жол:
"Дәукеев Серікбек Жүсіпбекұлы - Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрі, төраға"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Дәукеев Серікбек Жүсіпбекұлы - Атырау облысының әкімі";
көрсетілген құрамнан Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов, Мият Саттарұлы Жанәбілов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 378. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 февраля 2005 г. N 102 (вступает в силу с 1 ноября 2005 г. (P050102)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158  P000158_  "Отдельные вопросы по закреплению рыбопромысловых участков и распределения лимита вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер" следующие изменения:
в пункте 2:
ввести в состав комиссии по проведению конкурса (тендера) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском бассейне, озере Балхаш и Алакульской системе озер между природопользователями:
Шукпутова Андаря Маулешевича - Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды, председателем;
строку:
"Даукеев Серикбек Жусупбекович - Министр природных ресурсов и охраны окружающей среды, председатель"
изложить в следующей редакции:
"Даукеев Серикбек Жусупбекович - аким Атырауской области";
вывести из указанного состава Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича, Жанабилова Мията Саттаровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан