Жамбыл облысындағы Амангелді газ кен орындарының тобын игеруді жеделдету жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 сәуір N 456
Жамбыл облысындағы Амангелді газ кен орындарының тобын игеруді
жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық үлгідегі акционерлік
ұлттық мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16
мамырдағы N 442
P980442_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бесінші абзацындағы "Қаражанбас-теңіз" деген сөздер
алынып тасталсын.
2.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.16. N 964
қаулысымен.
P010964_
Ескерту. 2-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.08.28. N 1112
қаулысымен.
P011112_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О мерах по ускорению освоения Амангельдинской группы газовых месторождений Жамбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 456
В целях ускорения освоения Амангельдинской группы газовых месторождений Жамбылской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1998 года N 442 P980442_ "Вопросы акционерного общества закрытого типа "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" следующее изменение:
в абзаце пятом пункта 1 слова "Каражанбас-море" исключить.
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК
от 28 августа 2001 г. N 1112
P011112_
)
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)