Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 сәуір N 491
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қызылорда қаласы, Шоқай көшесі, 134 мекен-жайындағы ғимарат
Қызылорда облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен
бірлесіп, Қызылорда облысы әкімінің келісімі бойынша, заңнамада
белгіленген тәртіппен көрсетілген ғимаратты Қызылорда облысының
коммуналдық меншігіне беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру шараларын жүзеге
асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 491
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в коммунальную собственность Кызылординской области
здание по адресу: город Кызылорда, улица Шокая, 134.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан совместно с Министерством обороны Республики
Казахстан по согласованию с акимом Кызылординской области в установленном
законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по
передаче указанного здания в коммунальную собственность Кызылординской
области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)