Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Ақмола қаласындағы мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 сәуір N 527
Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Ақмола қаласындағы мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны ірілендіру және қайта атау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Ақмола қаласындағы мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) етіп қайта атау туралы Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының ұсынысына келісім берілсін.
2. Кәсіпорынға "Алматы қаласындағы мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" еншілес мемлекеттік кәсіпорнын құруға рұқсат берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы:
1) Кәсіпорын Жарғысына тиісті өзгерістерді енгізсін және оның әділет органдарында қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций в г.Акмоле" Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года N 527
В целях разукрупнения и переименования Республиканского государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций в г.Акмоле" Управления Делами Президента Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Управления Делами Президента Республики Казахстан о переименовании Республиканского государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций в г.Акмоле" Управления Делами Президента Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие "Дирекция государственных резиденций" Управления Делами Президента Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Разрешить Предприятию создание дочернего государственного предприятия "Дирекция государственных резиденций в городе Алматы".
3. Управлению Делами Президента Республики Казахстан:
1) внести соответствующие изменения в Устав Предприятия и обеспечить его перерегистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)