Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткізу жөніндегі комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 сәуір N 535. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.04.19. N 451 қаулысымен. ~P020451
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын
пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828
U962828_
заң күші бар
Жарлығының 41-5-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының қаулы
етеді:
1. Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар
конкурстарын өткізу жөніндегі комиссия мына құрамда құрылсын:
Школьник                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Владимир Сергеевич         Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, төраға
Еламанов                 - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің бірінші
орынбасары, төрағаның орынбасары
Қонақаев                 - Қазақстан Республикасының
Саяхат Алпысұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Жер қойнауын
пайдалану департаментінің
директоры, хатшы
Мұртазаев                - Қазақстан Республикасының
Мұрат Арзаұлы              Экономика және сауда вице-министрі
Досаев                   - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы        Қаржы вице-министрі
Ыбырайымов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серікхан Уәлиханұлы        Министрінің Кеңсесі Өндірістік
сала және инфрақұрылым бөлімінің
меңгерушісі
Өжкенов                  - Қазақстан Республикасының
Болат Сұлтанұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Геология
және жер қойнауы комитетінің
төрағасы
Кәкенов                  - Қазақстан Республикасының
Нұрша Кәкенұлы             Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Ауыр
өнеркәсіп департаментінің
директоры
Жәкішев                  - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Еркінұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Белоруков                - Қазақстан Республикасының
Николай Васильевич         Әділет вице-министрі
Облыстық атқарушы
органның өкілі (объектінің
аумақтық тиесілігіне қарай
шақырылады)
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.27. N 1732
қаулысымен.
P011732_
2. Комиссия заңнамада белгіленген тәртіппен жер қойнауын пайдалану
құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткізсін.
3. "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар
конкурстарын өткізу жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан

Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2001 года N 535. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 апреля 2002 г. N 451 ~P020451
В соответствии с пунктом 1 статьи 41-5 Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828
U962828_
"О
недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать комиссию по проведению конкурсов инвестиционных
программ на получение права недропользования в следующем составе:
Школьник Владимир             - Заместитель Премьер-Министра Республики
Сергеевич                       Казахстан - Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, председатель
Елеманов Болат                - первый заместитель Министра энергетики и
Далдаевич                       минеральных ресурсов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Кунакаев                      - директор Департамента недропользования
Саяхат Алпысович                Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан, секретарь
Муртазаев                     - вице-Министр экономики и торговли
Мурат Арзаевич                  Республики Казахстан
Досаев                        - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Ерболат Аскарбекович
Ибраимов                      - заведующий Отделом производственной сферы
Серикхан Уалиханович            и инфраструктуры Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Ужкенов                       - председатель Комитета геологии и охраны
Болат Султанович                недр Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Какенов                       - директор Департамента тяжелой
Нурша Какенович                 промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Джакишев Мухтар               - вице-Министр энергетики и минеральных
Еркинович                       ресурсов Республики Казахстан
Белоруков Николай             - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Васильевич
Представитель
областного
исполнительного органа
(приглашается в
зависимости от
территориальной
принадлежности объекта)
Сноска. Состав комиссии с изменениями - постановлением Правительства
РК от 27 декабря 2001 года N 1732
P011732_
.
2. Комиссии в установленном законодательством порядке проводить
конкурсы инвестиционных программ на получение права недропользования.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики

Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 мамырдағы N 667
P000667_
қаулысының
күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

Казахстан от 5 мая 2000 года N 667
P000667_
"О создании комиссии по
проведению конкурса инвестиционных программ на получение права
недропользования".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)