"Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 сәуір N 541
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің "Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Кәсіпорынды мемлекеттік басқарудың уәкілетті органы деп белгіленсін. <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.20. N 837 қаулысымен .
3. Құпия.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) бір айлық мерзімде Кәсіпорынның жарғысын бекітсін және оны мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 165 қаулысына :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігіне қарасты мекемелердің тізбесінде мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 4-жолмен толықтырылсын:
"4. "Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны".
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Научно-методический центр специальных программ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года N 541
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-методический центр специальных программ" Министерства экономики и торговли Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Определить уполномоченным органом государственного управления Предприятием Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 837 .
3. Секретно.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в установленном порядке:
1) в месячный срок утвердить устав Предприятия и обеспечить его государственную регистрацию;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 165  "Вопросы Министерства экономики и торговли Республики Казахстан":
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства экономики и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 4, следующего содержания:
"4. Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-методический центр специальных программ".
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)