Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) түрлерінің 2001 жылға арналған номенклатурасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 сәуірдегі N 550 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381  Қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі  Z970163_  Заңының 25-2-бабын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын және мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен қаржыландырылатын барлық мемлекеттік органдар мен мекемелер үшін міндетті болып табылатын тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) түрлерінің 2001 жылға арналған номенклатурасы бекітілсін.
2. Мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен қаржыландырылатын мемлекеттік органдар мен мекемелер, осы қаулыға қосымшада санамаланған тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде, шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алуды заңнамада белгіленген тәртіппен осы тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) сатып алудың жалпы көлемінің 10 пайызына дейінгі көлемде ұйымдастырсын.
3. Осы қаулының қосымшасында санамаланған тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде отандық тауар өндірушілер басымдыққа ие болады деп белгіленсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 25 сәуірдегі
N 550 қаулысына
қосымша
Шағын кәсіпкерлік субъектілерінен мемлекеттік сатып алу
жүзеге асырылатын тауарлардың (жұмыстардың, қызмет
көрсетулердің) номенклатурасы
1. Азық-түлік тауарлары
1.1. Ұн
1.2. Нан, нан-тоқаш бұйымдары
1.3. Макарон бұйымдары
1.4. Жармалар
1.5. Сүт, кілегей
1.6. Сары майлар және өсімдік майлары, тоң майлар
1.7. Ашыған сүт өнімдері
1.8. Ет (жас ет, консервіленген), ет өнімдері
1.9. Шұжық бұйымдары
1.10. Балықтан жасалған өнімдер (жаңа ұсталған, ұсталған
күйінде мұздатылған, қақталған)
1.11. Алкогольсіз сусындар, шырындар
1.12. Кондитерлік бұйымдар
1.13. Жұмыртқа
1.14. Табиғи бал
1.15. Балалар тағамдары
1.16. Көкөністер, жемістер (консервіленген), картоп
1.17. Қант (құмшекер, шақпақ қант, кесек қант)
1.18. Тұз
2. Азық-түлікке жатпайтын тауарлар мен жабдықтар

Об утверждении на 2001 год номенклатуры видов товаров (работ, услуг), государственные закупки которых осуществляются у субъектов малого предпринимательства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 550. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Постановление Правительства РК от 25 апреля 2001 года N 550 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .
В целях реализации статьи 25-2 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1997 года  Z970163_  "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить на 2001 год номенклатуру видов товаров (работ, услуг), государственные закупки которых осуществляются у субъектов малого предпринимательства и являются обязательными для всех государственных органов и учреждений, финансируемых за счет средств государственного бюджета согласно приложению.
2. Государственным органам и учреждениям, финансируемым за счет средств государственного бюджета, при осуществлении государственных закупок товаров (работ, услуг), перечисленных в приложении к настоящему постановлению, организовать в установленном законодательством порядке государственные закупки у субъектов малого предпринимательства в объеме до 10 процентов от общего объема закупок данных товаров (работ, услуг).
3. Установить, что при осуществлении государственных закупок товаров (работ, услуг), перечисленных в приложении настоящего постановления у субъектов малого предпринимательства, приоритет имеют отечественные товаропроизводители.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2001 года N 550
Номенклатура
товаров (работ, услуг), государственные закупки
которых осуществляются у субъектов малого
предпринимательства
1. Продовольственные товары
1.1. Мука
1.2. Хлеб, хлебобулочные изделия
1.3. Макаронные изделия
1.4. Крупы
1.5. Молоко, сливки
1.6. Масла сливочные и растительные, жиры
1.7. Кисломолочная продукция
1.8. Мясо (свежее, консервированное), мясопродукты
1.9. Колбасные изделия
1.10. Продукция из рыбы (свежая, свежемороженая, копченная)
1.11. Безалкогольные напитки, соки
1.12. Кондитерские изделия
1.13. Яйца
1.14. Мед натуральный
1.15. Детское питание
1.16. Овощи, фрукты (консервированные), картофель
1.17. Сахар (песок, рафинад, кусковой)
1.18. Соль
2. Непродовольственные товары и оборудование

2.1. Теріден (табиғи, жасанды) тігілген киімдер және оның
керек-жарақтары, теріден тігілген бас киімдер
2.2. Тоқыма өнеркәсібінің өнімдері
2.3. Тігін бұйымдары
2.4. Аяқ киім
2.5. Аяқ киім майы
2.6. Тұрмыстық, мектептік және кеңселік жиһаз
2.7. Құрылыс материалдары:
2.7.1. тұсқағаздық қағаз (түсқағаздар) және басқа да қабырғалық
жабындылар
2.7.2. едендерге төсеуге, пештерді жабуға арналған тақталар
2.7.3. шойын, болат құрылыс құрылғылары
2.7.4. кірпіш
2.7.5. кесілген ағаш материалдары
2.7.6. ағаштан жасалған бұйымдар
2.7.7. шыны пакеттер
2.7.8. пенопластикалық тақталар
2.7.9. асфальттан және соған ұқсас материалдардан жасалған
бұйымдар
2.7.10. бетон және темір-бетон бұйымдары
2.7.11. пластамассадан жасалған құрылыс бұйымдары (есіктер,
табалдырықтар, терезелер, кәсектер, терезе қақпақтары)
2.7.12. табиғи тастан жасалған әрлеу материалдары мен
бұйымдары, толтырулар, табиғи тастан жасалған жолға
төсеу материалдары (ұсақ тастар, қиыршық тастар)
2.7.13. полиэтилен құбырлары
2.7.14. жылу сақтайтын материалдар
2.7.15. лак-бояу бұйымдары
2.7.16. еденді жабуға арналған линолеум және басқа да
полимерлік материалдар
2.7.17. шегелер
2.8. Алюминийден, резинадан жасалған бұйымдар
2.9. Кабельдік өнімдер
2.10. Жууға арналған құралдар
2.11. Ағаштан, керамикадан (фарфор, фаянс) жасалған бұйымдар
2.12. Музыкалық аспаптар
2.13. Дәрі-дәрмек құралдары, медициналық бұйымдар және
санитарлық-гигиеналық мақсаттағы заттар
2.14. Жабдықтар:
2.14.1. стандартқа сай емес жабдықтар
2.14.2. шахталық жабдықтар
2.14.3. жылыту қазандықтары
2.14.4. су тұщыту жабдықтары
3. Қызмет көрсетулер
3.1. Полиграфиялық
3.2. Жөндеу-құрылыс жұмыстары
3.3. Жол салу және жөндеу
3.4. Көліктік-экспедициялық
3.5. Медициналық
3.6. Күрделі тұрмыстық техниканы жөндеу
3.7. Ғұрыптық
3.8. Заңдық және нотариалдық
3.9. Қоғамдық тамақтандыру қызметтері
3.10. Делдалдық, оның ішінде жанар-жағармай материалдарын
сақтау және сату жөніндегі
3.11. Тұрғын үй-коммуналдық
3.12. Тұрмыстық (монша-кір, жуу, химиялық жолмен тазалау)
3.13. Ұйымдастыру ісі техникасын жеткізіп беру және қызмет
көрсету жөніндегі қызметтер

2.1. Одежда меховая (натуральная, искусственная) и ее принадлежности,
меховые головные уборы
2.2. Продукция трикотажной промышленности
2.3. Изделия швейные
2.4. Обувь
2.5. Крем для обуви
2.6. Мебель бытовая, школьная и офисная
2.7. Строительные материалы:
2.7.1. бумага обойная (обои) и другие настенные покрытия
2.7.2. плиты для мощения полов, печей
2.7.3. конструкции строительные чугунные, стальные
2.7.4. кирпич
2.7.5. пиломатериалы
2.7.6. столярные изделия
2.7.7. стеклопакеты
2.7.8. пенопластиковые плиты
2.7.9. изделия из асфальта и аналогичных материалов
2.7.10. бетонные и железобетонные изделия
2.7.11. детали строительные из пластмасс (двери, пороги, окна, рамы,
ставни)
2.7.12. материалы и изделия облицовочные из природного камня,
наполнители, дорожные материалы из природного камня (щебень, гравий)
2.7.13. полиэтиленовые трубы
2.7.14. теплоизоляционные материалы
2.7.15. лакокрасочные изделия
2.7.16. линолеум и другие полимерные материалы для напольных покрытий
2.7.17. гвозди
2.8. Изделия из алюминия, резины
2.9. Кабельная продукция
2.10. Моющие средства
2.11. Изделия из дерева, керамики (фарфор, фаянс)
2.12. Музыкальные инструменты
2.13. Лекарственные средства, медицинские изделия и средства
санитарно-гигиенического назначения
2.14. Оборудование:
2.14.1. нестандартное оборудование
2.14.2. шахтное оборудование
2.14.3. котлы отопительные
2.14.4. водоопреснительное оборудование
3. Услуги
3.1. Полиграфические
3.2. Ремонтно-строительные работы
3.3. Строительство и ремонт дорог
3.4. Транспортно-экспедиционные
3.5. Медицинские
3.6. Ремонт сложнобытовой техники
3.7. Ритуальные
3.8. Юридические и нотариальные
3.9. Услуги общепита
3.10. Посреднические, в том числе по хранению и реализации
горюче-смазочных материалов
3.11. Жилищно-коммунальные
3.12. Бытовые (банно-прачечные, химчистка)
3.13. Услуги по поставке и обслуживанию оргтехники
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)