М.Қ.Уәйісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 сәуір N 552
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
Z990453_
26-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы
етеді:
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Нашақорлыққа және
есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитетінің төрағасы Мерей
Құрманұлы Уәйісовтің жазбаша өтініші негізінде оның отставкаға кетуі
қабылдансын және бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О Ваисове М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 552
В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан Z990453_ "О государственной службе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
На основании письменного заявления Председателя Комитета по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан Ваисова Мерея Курмановича принять отставку и освободить от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)