Ресей Федерациясының Красноярск өлкесі мен Иркутск облысы аумағында орналасқан ағаш дайындау кәсіпорындары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 сәуір N 554
Ресей Федерациясының Красноярск өлкесі мен Иркутск облысы аумағында орналасқан Қазақстан Республикасы ағаш дайындау кәсіпорындарының мемлекеттік мүлкін сақтау және тиімді пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес мүлiктiң тапсырылатын күнге нақты болуы мен жай-күйiн ескере отырып, Ресей Федерациясының Красноярск өлкесi мен Иркутск облысы аумағында орналасқан ағаш дайындау кәсiпорындары Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Шығыс Қазақстан облысының әкімімен бірлесіп осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 ж. 25 сәуірдегі
N 554 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне берiлетін Ресей Федерациясының Красноярск өлкесiнде және Иркутск облысында орналасқан ағаш дайындау кәсіпорындарының тізбесі
--------------------------------------------------------------------
Ағаш дайындау                   !         Орналасқан жері
кәсіпорындарының                 !
бұрынғы атауы                   !
--------------------------------------------------------------------
1                   !                2
--------------------------------------------------------------------
Иркутск қаласы
1. "Қазиркутскорман" АҮАҚ                Казачинско-Ленский ауданы,
БК (қазақстан тарапының қатысу үлесi     Магистральный кентi
50 %)
2. Тулун АӨШ                             Тулун қаласы
3. Алматы АӨШ                            Братск қаласы
4. Невель прораб учаскесі                Квиток кенті
5. "Гигант" кеңшарының АДУ               Усть-Илимск қаласы
Красноярск өлкесі
6. Абалак АҚТБ                           Лесосибирск қаласы
Ақмола облыстық ауыл                     Иркутск облысы
шаруашылық басқармасы
7. Атбасар АДУ                           Чуна ауданы, Чуна кенті
8. Култук АДУ                            Слюдянка ауданы, Култук
кенті
9. Федоров АДУ
10. Витим АӨШ                            Бурятия Республикасы, Муй
ауданы, Таксимо кентi
Красноярск өлкесі
11. Қорғалжын АДУ                        Козуль ауданы,
Чернореченская стансасы
12. Целиноград АҚТБ                      Лесосибирск қаласы
13. Назаров АДУ                          Назарово қаласы
Жамбыл облыстық ауыл                     Красноярск өлкесі
шаруашылық басқармасы

О лесозаготовительных предприятиях, находящихся на территории Красноярского края и Иркутской области Российской Федерации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 554
В целях сохранения и эффективного использования государственного имущества лесозаготовительных предприятий Республики Казахстан, находящихся на территории Красноярского края и Иркутской области Российской Федерации, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать лесозаготовительные предприятия, находящиеся на территории Иркутской области и Красноярского края Российской Федерации, в коммунальную собственность Восточно-Казахстанской области с учетом фактического наличия и состояния имущества на дату передачи согласно приложению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акимом Восточно-Казахстанской области принять меры по исполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2001 г. N 554
Перечень лесозаготовительных предприятий, находящихся
в Красноярском крае и в Иркутской области Российской
Федерации, передаваемых в коммунальную собственность
Восточно-Казахстанской области
---------------------------------------------------------------------------
Существовавшее наименование
лесозаготовительных предприятий                   Местонахождение
---------------------------------------------------------------------------
1                                       2
---------------------------------------------------------------------------
Иркутская область
1.СП АОЗТ "Казиркутсклес" (доля       Казачинско-Ленский р-н,
участия казахстанской стороны 50%)    п.Магистральный
2. Тулунский ЛПХ                      г.Тулун
3. Алматинский ЛПХ                    г.Братск
4. Невельский прорабский участок      п. Квиток
5.ЛЗУ совхоза "Гигант"                г.Усть-Илимск
Красноярский край
6.Абалаковская ЛПБ                    г.Лесосибирск
Акмолинское облсельхозуправление     Иркутская область
7.Атбасарский ЛЗУ                     п.Чуна Чунский р-н
8.Култукский ЛЗУ                      п.Култук Слюдянский р-н
9. Федоровский ЛЗУ
10. Витимский ЛПХ                     пос. Таксимо Муйского р-н
Республика Бурятия
Красноярский край
11. Кургальджинский ЛЗУ               ст. Чернореченская Козульский р-н
12. Целиноградская ЛПБ                г.Лесосибирск
13. Назаровское ЛЗУ                   г. Назарово
Жамбылское облсельхозуправление       Красноярский край

14. Жамбыл АӨШ                           Қарабола станциясы
Көкшетау облыстық ауыл                   Иркутск облысы
шаруашылығы басқармасы
15. Усть-Илимск АӨШ                      Железнодорожный кенті
Красноярск өлкесi
16. Куйбышев АӨШ                         Мотыгино қала үлгісіндегі
Қостанай облыстық ауыл                   кенті, Иркутск облысы
шаруашылығы басқармасы
17. Қостанай АӨШ                         Чуна ауданы, Чуна кенті
18. Камышин АДУ                          Братск кенті
Красноярск өлкесі
19. Қарасу АДУ                           Қарабола станциясы
Қызылорда облыстық ауыл                    Иркутск облысы
шаруашылығы басқармасы
20. Қармақшы АДУ                        Мотыгино кенті, Водников
Солтүстiк Қазақстан облыстық             2 көшесі Иркутск облысы
ауыл шаруашылығы басқармасы
21. Приангарск АӨШ                       Братск кенті
Семей облыстық ауыл                      Красноярск өлкесі
шаруашылығы басқармасы
22. Семей АДУ                            Канск қаласы
Торғай облыстық ауыл                     Иркутск облысы
шаруашылығы басқармасы
23. Есіл АДУ
-------------------------------------------------------------------
* АДУ -  ағаш дайындау учаскесі
* АҚТБ - ағашты қайта тиеу базасы
* АӨШ - ағаш өнеркәсібі шаруашылығы

14. Жамбылский ЛПХ                    ст.Карабула
Кокшетауский облсельхозуправление     Иркутская область
15. Усть-Илимский ЛПХ                 п. Железнодорожный
Красноярский край
16. Куйбышевский ЛПХ                  пгт. Мотыгино
Костанайское облсельхозуправление     Иркутская область
17. Костанайский ЛПХ                  п.Чуна Чунский р-н
18. Камышинский ЛЗУ                   п.Братск
Красноярский край
19.Карасуйский ЛЗУ                    ст.Карабула
Кызылординское облсельхозуправление   Иркутская область
20. Кармакчанский ЛЗУ                 п. Мотыгино ул. Водникова 2
Северо-Казахстанское
облсельхозуправление                  Иркутская область
21.Приангарский ЛПХ                   п.Братск
Семипалатинское
облсельхозуправление                  Красноярский край
22. Семипалатинский ЛЗУ               г.Канск
Торгайское облсельхозуправление       Иркутская область
23.Есильский ЛЗУ
--------------------------------------------------------------------------
* ЛЗУ - лесозаготовительный участок,
* ЛПБ - лесоперевалочная база,
* ЛПХ - леспромхоз.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)