"Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 26 сәуір N 563. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.27. N 212 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлығына  сәйкес және мемлекеттік органдардың ақпараттық-телекоммуникациялық жүйелерін бірыңғай ақпараттық инфрақұрылымға біріктіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлік қоғамы оған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің "Қаржы жүйелерін ақпараттандыру орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын қосу арқылы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесіндегі реттік нөмірі 25-2-жол алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 наурыздағы N 207 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 8, 59-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Республикалық                     Қаржы жүйелерін
мемлекеттік                        ақпараттандыру орталығы
кәсіпорын                          (ҚЖАО)"
деген жол алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі осы қаулыдан туындайтын өзге де іс-шараларды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года N 563. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 февраля 2003 г. N 212
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 U010573_  "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан" и в целях интеграции информационно-телекоммуникационных систем государственных органов в единую информационную инфраструктуру Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать закрытое акционерное общество "Национальные информационные технологии" путем присоединения к нему Республиканского государственного предприятия "Центр информатизации финансовых систем" Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_  "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением, строку, порядковый номер 25-2, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года N 207 P990207_  "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 59):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Республиканское         Центр информатизации
государственное          финансовых систем
предприятие              (ЦИФС)"               исключить.
3. Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан осуществить иные мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан