"Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу орталығы" жабық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 мамыр N 604
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу орталығы" жабық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін иелену және пайдалану жөніндегі құқықтар Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 P990405_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктерінің тізбесінде:
"Алматы қаласы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 123-44-жолмен толықтырылсын:
"123-44 "Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу орталығы" ЖАҚ";
2) "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 P990659_ қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге және өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі" деген бөліммен
және мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 239-жолмен толықтырылсын:
"239 "Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу орталығы" ЖАҚ";
3) "Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 27 наурыздағы N 447
P000447_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 17, 173-құжат):
2-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О передаче государственного пакета акций закрытого акционерного общества "Казахстанский центр содействия инвестициям" Министерству иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 604
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать права по владению и пользованию государственным пакетом акций закрытого акционерного общества "Казахстанский центр содействия инвестициям" Министерству иностранных дел Республики Казахстан.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "г. Алматы" дополнить строкой, порядковый номер 123-44, следующего содержания:
"123-44 ЗАО "Казахстанский центр содействия инвестициям";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
дополнить разделом "Министерству иностранных дел Республики
Казахстан" и строкой, порядковый номер 239, следующего содержания:
"239            ЗАО "Казахстанский центр содействия инвестициям";
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта
2000 года N 447
P000447_
"О реорганизации Республиканского
государственного предприятия "Казахстанский центр содействия инвестициям"
(САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 17, ст. 173):
подпункт 3) пункта 2 исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)