Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қарашадағы N 1405 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 мамыр N 640. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2001.12.19. N 1660 қаулысымен. ~P011660
Балалар мен жастардың қоғамдық бірлестіктерінің қызметіне жағдай жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу үшін алым төлеу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 қарашадағы N 1405 P961405_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 47, 457-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу үшін алым төлеу тәртібі туралы ережеде:
6-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"балалар мен жастардың қоғамдық бірлестіктерін, олардың филиалдары мен өкілдіктерін мемлекеттік (есепті) тіркеу үшін алым, оны төлеген күнгі қолданылған есеп көрсеткіштің екі еселенген мөлшерінде алынады";
7-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Балалар мен жастардың қоғамдық бірлестіктерін, олардың филиалдары
мен өкілдіктерін мемлекеттік (есепті) қайта тіркеу үшін алым 50 пайыз, ал
оларға мемлекеттік (есепті) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің
көшірмесі берілген жағдайда - Ереженің 6-тармағының үшінші абзацында
көзделген ставканың 25 пайызы мөлшерінде алынады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года N 1405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 640 . (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 декабря 2001 г. N 1660 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P011660 }
В целях создания условий для деятельности детских и молодежных общественных объединений Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года N 1405 P961405_ "Об утверждении Положения о порядке уплаты сбора за государственную регистрацию юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1996 года, N 47, ст. 457) следующие дополнения:
в Положении о порядке уплаты сбора за государственную регистрацию юридических лиц, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Сбор за государственную (учетную) регистрацию детских и молодежных общественных объединений, их филиалов и представительств взимается в размере двукратного расчетного показателя, действующего на день уплаты сбора";
пункт 7 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Сбор за государственную (учетную) перерегистрацию детских и
молодежных общественных объединений, их филиалов и представительств
взимается в размере 50 процентов, а в случае выдачи им дубликата
свидетельства о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) -
25 процентов от ставки, предусмотренной абзацем третьим пункта 6
Положения".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)