"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 23 мамыр N 694
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің№кейбір өкімдеріне өзгерістер
мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің
жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне
өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 2 шілдедегі N 3578 өкімімен құрылған Мемлекеттік нышандар жөніндегі республикалық комиссияның қызметін одан әрі жетілдіру мақсатында және кадрлық өзгерістерге байланысты:
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Мемлекеттік нышандар жөніндегі республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 2 шілдедегі N 3578 N973578_ (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 30, 268-құжат) өкіміне:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік нышандар жөніндегі республикалық комиссия туралы Ережеде:
6-тармақта:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) мемлекеттік нышандарды шығаруға, таратуға, насихаттауға, олардың
әскери және өзге де белгілерде қолданылуына байланысты мәселелерді
қарайды;"
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) геральдикалық белгілер жобаларын қарайды және олар бойынша
қорытынды береді.";
2) "Мемлекеттік нышандар жөніндегі республикалық комиссияның құрамын
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15
шілдедегі N 58
N990058_
өкіміне:
осы өкіммен құрылған Мемлекеттік нышандар жөніндегі республикалық
комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Ертісбаев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ермұхамбет Қабиденұлы         Әкімшілігі Қоғамдық саяси
бөлімінің меңгерушісі, орынбасары болып,
Жұмағұлов                   - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Тұрсынұлы            Білім және ғылым бірінші вице-министрі
Пірімқұлұлы Керім           - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрлігі Стандарттау,
метрология және сертификаттау жөніндегі
комитетінің төрағасы;
көрсетілген комиссияның құрамынан Бижанов Ақан Құсайынұлы, Арын Ерлан
Мұхтарұлы, Жолдыбаева Сәуле Мұсақызы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 694
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан"
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнения в некоторые
распоряжения Президента Республики Казахстан
В целях дальнейшего совершенствования деятельности Республиканской комиссии по государственным символам, образованной распоряжением Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года N 3578 N973578_ , и в связи с кадровыми изменениями:
Внести в некоторые распоряжения Президента Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 июля 1997 года N 3578 N973578_ "О Республиканской комиссии по государственным символам" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 30, ст. 268):
в Положении о Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденном указанным распоряжением:
в пункте 6:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) рассматривает вопросы, связанные с производством,
распространением, пропагандой государственных символов, их использованием
в военной и иной атрибутике;";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) рассматривает проекты геральдических знаков и дает по ним
заключения.";
2) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999
года N 58
N990058_
"Об утверждении состава Республиканской комиссии по
государственным символам":
ввести в состав Республиканской комиссии по государственным символам,
образованный указанным распоряжением:
Ертысбаева                  - заведующего Общественно-политическим
Ермухамета Кабидиновича       отделом Администрации Президента
Республики Казахстан, заместителем
Жумагулова                  - первого вице-Министра образования и
Бакытжана Турсыновича         науки Республики Казахстан
Примкулулы Керима           - Председателя Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Бижанова Ахана Хусаиновича, Арына
Ерлана Мухтаровича, Жолдыбаеву Сауле Мусиновну.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)