2001 жылы жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына Құзыретті органның шығаруына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар, көмірсутегі шикізатты, жерасты сулары және шипалы балшықтары бойынша жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 мамыр N 721
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2001 жылы жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына Құзыретті органның шығаруына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар, көмірсутегі шикізатты, жерасты сулары және шипалы балшықтары бойынша жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының) тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі қоса беріліп отырған Тізбеге сәйкес жер қойнауы учаскелері
(блоктары) бойынша барлауға, өндіруге және бірлескен барлау мен өндіруге
жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған инвестициялық
бағдарламалардың ашық конкурсын өткізуді ұйымдастырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 25 мамырдағы
N 721 қаулысымен бекітілген
2001 жылы жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған
инвестициялық бағдарламалардың ашық конкурсына Құзыретті органның
шығаруына жататын Қазақстан Республикасының қатты пайдалы қазбалар,
көмірсутегі шикізатты, жерасты сулары және шипалы балшықтары
бойынша жер қойнауы учаскелерінің (блоктарының)
тізбесі
___________________________________________________________________________
N N! Жер қойнауын пайдалану объектісінің  !Пайдалы қаз. !      Облысы
р/с!               атауы                  !баның түрі   !
---------------------------------------------------------------------------

Об утверждении Перечня участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым, углеводородному сырью, подземным водам и лечебным грязям, подлежащих выставлению Компетентным органом на открытый конкурс инвестиционных программ на получение права недропользования в 2001 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 721
В соответствии со статьей 7 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень участков недр (блоков) Республики Казахстан по твердым полезным ископаемым, углеводородному сырью, подземным водам и лечебным грязям, подлежащих выставлению Компетентным органом на открытый конкурс инвестиционных программ на получение права недропользования в 2001 году.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан организовать проведение открытого конкурса инвестиционных программ на получение права недропользования на разведку, добычу и совмещенную разведку и добычу по участкам недр (блоков) согласно прилагаемому Перечню.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 721
Перечень участков недр (блоков) Республики Казахстан по
твердым полезным ископаемым, углеводородному сырью, подземным
водам и лечебным грязям, подлежащих выставлению Компетентным
органом на открытый конкурс инвестиционных программ на
получение права недропользования в 2001 году
Совмещенная разведка и добыча твердых полезных
ископаемых
___________________________________________________________________________
N N! Наименование объекта недропользования!Вид полезного!      Область
п/п!                                      !ископаемого  !
---------------------------------------------------------------------------

1 !                       2              !      3      !        4
---------------------------------------------------------------------------
1   Малеев учаскесі                        полиметалдар   Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
2   Лосевск кен орны                       тантал         Солтүстік
Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
3   Еспе кен орны                          алтын          Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
4   Үлкенсай кен орны                      барит          Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
5   Ұлытау-Жезді алаңы                     қара металдар  Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
6   Атасу алаңы                            бентонит       Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
7   Барак учаскесі                         көмір          Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
8   Оңтүстік Тоқтар-Борамбай алаңы         алтын          Қостанай
--------------------------------------------------------------------------
9   Дальный алаңы                          алтын,         Павлодар,
полиметалдар   Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
10  Көктасжал кен орны                     мыс            Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
11  Тоқтанай кен орны                      көмір          Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
12  Майбұлақ-Шақырты кен орны              көмір          Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
13  Қызылтал кен орны                      көмір          Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
14  Ақтас 1,2. Полиметалл учаскелері       алтын          Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
15  Среда-Оңтүстік-Батыс және Майбұлақ     алтын          Шығыс
учаскелері                                            Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
16  Оңтүстік-Есіл маңы алаңындағы Әулие    шашыранды      Солтүстік
учаскесі                               алтын          Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
17  Дружное кен орны                       полиметалдар   Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
18  Солтүстік Ақпан учаскесі               алтын          Ақтөбе
---------------------------------------------------------------------------
19  Көксуат-Ырғайты учаскесі               шашыранды      Алматы
алтын
---------------------------------------------------------------------------
20  Бұлақ учаскесі                         шашыранды      Солтүстік
алтын          Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
21  Степняк кенді ауданы                   шашыранды      Ақмола
алтын
---------------------------------------------------------------------------
22  Тобол кен орны                         титан          Қостанай
---------------------------------------------------------------------------
23  Ақсай кеніш байқалуы                   марганец       Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
24  Қартобай кеніш байқалуы                марганец       Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
25  Керегежайған кеніш байқалуы            темір,         Қарағанды
марганец
--------------------------------------------------------------------------
26  Мәдениет кен орны                      алтын          Ақмола
-------------------------------------------------------------------------
27  Александровск кен орны                 алтын          Ақмола
-------------------------------------------------------------------------
28  Жаңалық кен орны                       алтын          Ақмола
-------------------------------------------------------------------------
29  Болдыкөл кен орны                      алтын          Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
30  Майбұлақ-Хан-Шынғыс алаңы              алтын          Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
31  Қызылтыр учаскесі                      полиметалдар   Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
32  Қанбасай кеніш байқалуы                полиметалдар   Оңтүстік
Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
33  Құрықтай кеніш байқалуы                полиметалдар   Оңтүстік
Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
34  Итқалған кеніш байқалуы                полиметалдар   Оңтүстік
Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
35  Шанаш кеніш байқалуы                   алтын          Ақтөбе
-------------------------------------------------------------------------
36  Қаржантау кенді алқабы                 алтын,         Оңтүстік
күміс          Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
37  Шегелек өзенінің алабы                 алтын          Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
38  Западное кеніш байқалуы                алтын          Алматы
-------------------------------------------------------------------------
39  Беркара кеніш байқалуы                 полиметалдар   Қарағанды
-------------------------------------------------------------------------
40  Темірлік кеніш байқалуы                мыс            Алматы
-------------------------------------------------------------------------

1 !                       2              !      3      !        4
---------------------------------------------------------------------------
1   Участок Малеевский                     полиметаллы    Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
2   Месторождение Лосевское                тантал         Северо-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
3   Месторождение Эспе                     золото         Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
4   Участок Улькенсай                      барит          Жамбылская
--------------------------------------------------------------------------
5   Улытау-Жездинская площадь              черные металлы Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
6   Атасуйская площадь                     бентонит       Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
7   Участок Барак                          уголь          Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
8   Южно-Тохтаровско-Барамбаевская         золото         Костанайская
площадь
--------------------------------------------------------------------------
9   Площадь Дальненская                    золото,        Павлодарская,
полиметаллы    Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
10  Месторождение Коктасжал                медь           Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
11  Месторождение Тохтанай                 уголь          Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
12  Месторождение Майбулак-Шакырты         уголь          Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
13  Месторождение Кызыл-Тальское           уголь          Жамбылская
--------------------------------------------------------------------------
14  Участки Актас 1,2. Полиметаллический   золото         Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
15  Участки Среда-Юго-Западный и Майбулак  золото         Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
16  Участок Аулие Южно-Приишимской        россыпное      Северо-
площади                                золото         Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
17  Месторождение Дружное                  полиметаллы    Жамбылская
--------------------------------------------------------------------------
18  Участок Акпан Северный                 золото         Актюбинская
---------------------------------------------------------------------------
19  Участок Коксуат-Ргайты                 россыпное      Алматинская
золото
---------------------------------------------------------------------------
20  Участок Булак                          россыпное      Северо-
золото         Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
21  Степнякский рудный район               россыпное      Акмолинская
золото
---------------------------------------------------------------------------
22  Месторождение Тобольское               титан          Костанайская
---------------------------------------------------------------------------
23  Рудопроявление Аксайское               марганец       Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
24  Рудопроявление Картобай                марганец       Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
25  Рудопроявление Керегежайган            железо,        Карагандинская
марганец
--------------------------------------------------------------------------
26  Месторождение Мадениет                 золото         Акмолинская
-------------------------------------------------------------------------
27  Месторождение Александровское          золото         Акмолинская
-------------------------------------------------------------------------
28  Месторождение Жаналык                  золото         Акмолинская
-------------------------------------------------------------------------
29  Месторождение Болдыколь                золото         Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
30  Май-Булак-Кан-Чингизская площадь       золото         Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
31  Участок-Кзыл-Тырский                   полиметаллы    Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
32  Рудопроявление Канбасай                полиметаллы    Южно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
33  Рудопроявление Куруктай                полиметаллы    Южно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
34  Рудопроявление Иткалган                полиметаллы    Южно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
35  Месторождение Шанаш                    золото         Актюбинская
-------------------------------------------------------------------------
36  Каржантауское рудное поле              золото,        Южно-
серебро        Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
37  Бассейн р.Чигилек                      золото         Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
38  Рудопроявление Западное                золото         Алматинская
-------------------------------------------------------------------------
39  Рудопроявление Беркара                 полиметаллы    Карагандинская
-------------------------------------------------------------------------
40  Рудопроявление Темирлик                медь           Алматинская
-------------------------------------------------------------------------

41  Қарабайбұлақ 1 кен орны                алтын          Оңтүстік
Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
42  Көксай кен орны                        мыс, алтын,    Алматы
күміс,
молибден
--------------------------------------------------------------------------
43  Бапы кен орны                          темір          Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
44  Жанама өзенінің алабы                  шашыранды      Шығыс
алтын          Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
45  Айткөкше кен орны                      марганец       Маңғыстау
--------------------------------------------------------------------------
46  Күлет кен орны                         мусковит       Ақмола
--------------------------------------------------------------------------
47  Оңтүстік Тасқайнар кен орны            флюорит        Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
48  Шөптікөл кен орны                      алтын          Ақтөбе
--------------------------------------------------------------------------
49  Ортасай кен орны кен алабының алаңы    алтын          Ақмола
-------------------------------------------------------------------------
50  Қосқұдық кеніш байқалуы                алтын          Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
51  Қаражал КБК-ның техногенді минералдық  темір,         Қарағанды
шөгіндісі - Шығыс Қаражал кеншінің     марганец
N 7 үйіндісі
-------------------------------------------------------------------------
52  Қарсақбай мыс балқыту зауытының        мыс            Қарағанды
техногенді минералдық шөгіндісі
-------------------------------------------------------------------------
53  Төменгі Қайрақты байыту фабрикасының   молибден       Қарағанды
техногенді минералдық шөгіндісі
-------------------------------------------------------------------------
54  Шақпақтас учаскесі                     магнезит,      Шығыс
хризопраз      Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
55  Иванов учаскесі                        алтын          Шығыс Қазақстан
------------------------------------------------------------------------
56  Горностаевск кен орны                  лигниттер      Шығыс Қазақстан
------------------------------------------------------------------------
57  Сарықабылды кен орны                   қара металдар  Қарағанды
------------------------------------------------------------------------
58  Шемонаиха және Глубокое аудандарындағы мыс,           Шығыс Қазақстан
солтүстік-батыс Ертіс маңының N 1      полиметалдар
учаскесі
------------------------------------------------------------------------
59  Есіл маңы алаңы                        марганец       Ақмола
------------------------------------------------------------------------
60  Оңтүстік Балқымбай учаскесі            алтын,         Ақтөбе
күміс,
түсті металдар
------------------------------------------------------------------------
61  Керегетас алаңы                        алтын,         Қарағанды
күміс,
платиноидтар
-------------------------------------------------------------------------
62  Тарутин кен орнының Шығыс учаскесі     магнетиттер    Қостанай
-------------------------------------------------------------------------
63  Оңтүстік Қарауылтөбе кен орны          алтын          Ақмола
-------------------------------------------------------------------------
64  Қарақуыс учаскесі                      шашыранды      Шығыс
алтын          Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
65  Қызылтал кен орны                      қоңыр көмір    Оңтүстік
Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
66  Сатымола кен орны                      бор            Батыс Қазақстан
---------------------------------------------------------------------------
Қатты пайдалы қазбаларды өндіру
___________________________________________________________________________
N N! Жер қойнауын пайдалану объектісінің  !Пайдалы қаз. !      Облысы
р/с!               атауы                  !баның түрі   !
---------------------------------------------------------------------------

41  Месторождение Карабайбулак 1           золото         Южно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
42  Месторождение Коксай                   медь, золото,  Алматинская
серебро,
молибден
--------------------------------------------------------------------------
43  Месторождение Бапы                     железо         Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
44  Долина р. Жанама                       россыпное      Восточно-
золото         Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
45  Месторождение Айткокше                 марганец       Мангистауская
--------------------------------------------------------------------------
46  Месторождение Кулетское                мусковит       Акмолинская
--------------------------------------------------------------------------
47  Месторождение Таскайнар Южный          флюорит        Жамбылская
--------------------------------------------------------------------------
48  Месторождение Шоптыколь                золото         Актюбинская
--------------------------------------------------------------------------
49  Площадь рудного поля месторождения     золото         Акмолинская
Ортасай
-------------------------------------------------------------------------
50  Рудопроявление Кос-Кудук               золото         Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
51  Техногенные минеральные образования    железо,        Карагандинская
Каражальского ГОКа - отвал N 7         марганец
рудника Восточный Каражал
-------------------------------------------------------------------------
52  Техногенные минеральные образования    медь          Карагандинская
Карсакпайского медеплавильного завода
-------------------------------------------------------------------------
53  Техногенные минеральные образования    молибден       Карагандинская
Нижне-Кайрактинской обогатительной
фабрики
-------------------------------------------------------------------------
54  Участок Чакпактас                      магнезит,      Восточно-
хризопраз      Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
55  Участок Ивановский                     золото         Восточно-
Казахстанская
------------------------------------------------------------------------
56  Месторождение Горностаевское           лигниты        Восточно-
Казахстанская
------------------------------------------------------------------------
57  Месторождение Сарыкабылды              черные металлы Карагандинская
------------------------------------------------------------------------
58  Участок N 1 северо-западного           медь,          Восточно-
Прииртышья в Шемонаихинском и          полиметаллы    Казахстанская
Глубоковском районах
------------------------------------------------------------------------
59  Приишимская площадь                    марганец       Акмолинская
------------------------------------------------------------------------
60  Участок Южно-Балкымбайский             золото,        Актюбинская
серебро,
цветные металлы
------------------------------------------------------------------------
61  Керегетасская площадь                  золото,        Карагандинская
серебро,
платиноиды
-------------------------------------------------------------------------
62  Восточный участок Тарутинского         магнетиты      Костанайская
месторождения
-------------------------------------------------------------------------
63  Месторождение Южный Караултюбе         золото         Акмолинская
-------------------------------------------------------------------------
64  Участок Каракуыс                       россыпное      Восточно-
золото         Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
65  Месторождение Кызыл-Тальское           бурый уголь    Южно-
Казахстанская
---------------------------------------------------------------------------
66  Месторождение Сатимола                 бор            Западно-
Казахстанская
---------------------------------------------------------------------------
Добыча твердых полезных ископаемых
___________________________________________________________________________
N N! Наименование объекта недропользования!Вид полезного!      Область
п/п!                                      !ископаемого  !
---------------------------------------------------------------------------

1 !                       2              !      3      !        4
---------------------------------------------------------------------------
1   NN 90, 93, 98, 100, 104, 105, 107,       бораттар     Атырау
108, 109, 110 Индер кен орны
--------------------------------------------------------------------------
2   NN 88, 94, 95, 98, 99, 102 Индер кен     бораттар     Атырау,
орнының техногенді минералдық                         Батыс Қазақстан
шөгіндісі
--------------------------------------------------------------------------
3   Сарыкөл кен орны                         көмір        Павлодар
-------------------------------------------------------------------------
4   Екібастұз кен орны, 11-алаң              көмір        Павлодар
-------------------------------------------------------------------------
5   Жалын кен орны                           көмір        Қарағанды
-------------------------------------------------------------------------
6   Дубов шахтасының күзетпелі бүтіншесін.   көмір        Қарағанды
дегі К10-К12 қойнауқаттары
-------------------------------------------------------------------------
7   Шұбаркөл кен орны, Восточный учаскесі    көмір        Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
8   Қарағанды бассейнінің VII учаскесі       көмір        Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
9   Құланкетпес кен орны (7, 8 шоғырлар)     флюорит      Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
10  Құлан кен орны (1 учаскесі)              көмір        Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
11  Васильев кен орны                        алтын        Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
12  Баян кен орны                            вольфрам     Солтүстік
Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
13  Құмдыкөл кен орны                        алмастар     Ақмола
--------------------------------------------------------------------------
14  Сувенир кен орны                         алтын,       Павлодар
полиметалдар
--------------------------------------------------------------------------
15  Шалқия кен орны                          полиметалдар Қызылорда
--------------------------------------------------------------------------
16  Ақбастау кен орны                        полиметалдар Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
17  Құсмұрын кен орны                        полиметалдар Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
18  Саяк IV кен орны                         алтын        Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
19  Кеныспай кен орны                        алтын        Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------

1 !                       2              !      3      !        4
---------------------------------------------------------------------------
1   Месторождения Индерское NN 90, 93,     бораты         Атырауская
98, 100, 104, 105, 107, 108, 109,
110
--------------------------------------------------------------------------
2   Техногенные минеральные образования    бораты         Атырауская,
месторождения Индерское NN 88, 94, 95,                Западно-
98, 99, 102                                           Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
3   Месторождение Сарыкольское             уголь          Павлодарская
-------------------------------------------------------------------------
4   Экибастузское месторождение, поле 11   уголь          Павлодарская
-------------------------------------------------------------------------
5   Месторождение Жалын                    уголь          Карагандинская
-------------------------------------------------------------------------
6   Пласты К10-К12 в охранном целике
шахты Дубовская                        уголь          Карагандинская
-------------------------------------------------------------------------
7   Месторождение Шубаркольское, участок
Восточный                              уголь          Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
8   Участок VII Карагандинского бассейна   уголь          Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
9   Месторождение Кулан-Кетпес
(залежи 7-8)                           флюорит        Жамбылская
--------------------------------------------------------------------------
10  Месторождение Кулан (участок 1)        уголь          Жамбылская
--------------------------------------------------------------------------
11  Месторождение Васильевское             золото         Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
12  Месторождение Баян                     вольфрам       Северо-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
13  Месторождение Кумдыколь                алмазы         Акмолинская
--------------------------------------------------------------------------
14  Месторождение Сувенир                  золото,        Павлодарская
полиметаллы
--------------------------------------------------------------------------
15  Месторождение Шалкия                   полиметаллы    Кызылординская
--------------------------------------------------------------------------
16  Месторождение Акбастау                 полиметаллы    Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
17  Месторождение Космурун                 полиметаллы    Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
18  Месторождение Саяк IV                  золото         Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
19  Месторождение Кеныспай                 золото         Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------

20  Қоскөл-1 кен орны                        алтын        Ақтөбе
--------------------------------------------------------------------------
21  Соколов-Сарыбай кен орнының ММС          күміс,       Қостанай
қалдықтары                               мырыш, мыс,
кобальт
-------------------------------------------------------------------------
22  Қаршыға кен орны                         мыс          Шығыс Қазақстан
------------------------------------------------------------------------
23  Сұлушеке кен орны                        уран         Алматы
------------------------------------------------------------------------
24  Ахметкин кен орны                        тантал,      Шығыс
қалайы       Қазақстан
-----------------------------------------------------------------------
25  Герес кен орны                           фосфориттер  Оңтүстік
Қазақстан
-----------------------------------------------------------------------
26  Көкжон кен орны (Кесіктөбе учаскесі)     фосфориттер  Жамбыл
----------------------------------------------------------------------
27  Көкжон кен орны (Аралтөбе учаскесі)      фосфориттер  Жамбыл
----------------------------------------------------------------------
28  Дубов кен орны                           қоңыр көмір  Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
29  Ақтас кен орны                           тау          Қарағанды
хрусталі
-------------------------------------------------------------------------
30  Құлантау кен орны                        вермикулит   Оңтүстік
Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
31  Қарағанды көмір бассейнінің Саран        көмір        Қарағанды
ауданындағы NN 3, 4 учаскелері
___________________________________________________________________________
Көмірсутегі шикізатын барлау
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
р/с!   Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы     !     Облысы
___________________________________________________________________________

20  Месторождение Косколь-1                золото         Актюбинская
--------------------------------------------------------------------------
21  Хвосты ММС Соколово-Сарбайского        серебро,       Костанайская
месторождения                          цинк, медь,
кобальт
-------------------------------------------------------------------------
22  Месторождение Карчигинское             медь           Восточно-
Казахстанская
------------------------------------------------------------------------
23  Месторождение Сулучекинское            уран           Алматинская
------------------------------------------------------------------------
24  Месторождение Ахметкино                тантал,        Восточно-
олово          Казахстанская
-----------------------------------------------------------------------
25  Месторождение Герес                    фосфориты      Южно-
Казахстанская
-----------------------------------------------------------------------
26  Месторождение Кок-Джон (участок        фосфориты      Жамбылская
Кесик-Тюбе)
----------------------------------------------------------------------
27  Месторождение Кок-Джон (участок        фосфориты      Жамбылская
Арал-Тюбе)
----------------------------------------------------------------------
28  Месторождение Дубовское                бурый уголь    Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
29  Месторождение Актас                    горный         Карагандинская
хрусталь
-------------------------------------------------------------------------
30  Месторождение Кулантауское             вермикулит    Южно-Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
31  Участки NN 3,4 Саранского района
Карагандинского угольного бассейна     уголь          Карагандинская
___________________________________________________________________________
Разведка углеводородного сырья
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
п/п!   Наименование объекта недропользования         !     Область
___________________________________________________________________________

1                         2                                  3
___________________________________________________________________________
1   Шығыс Әлібек кен орны                             Ақтөбе
---------------------------------------------------------------------------
2   Солтүстік учаскесі ХХI-21-F(ішінара),
ХХI-22-D(ішінара), Е(ішінара), F; ХХI-23-В,
С,D,Е,F(ішінара); ХХII-21-D(ішінара),             Ақтөбе
С(ішінара), Е(ішінара),F(ішінара); ХХII-22-
А(ішінара), В(ішінара), С(ішінара), D(ішінара),
Е(ішінара),F(ішінара);
ХХII-23-А(ішінара), В(ішінара), С(ішінара),
D(ішінара), Е(ішінара) блоктары
--------------------------------------------------------------------------
3   Атырау учаскесі: ХХII-11-Е(ішінара),-F(ішінара);  Атырау
ХХII-12-D(ішінара), -Е,F; ХХII-13-D,Е;
ХХIII-11-В,С,Е,F (ішінара); ХХIII-12;
ХХIII-13-А,В,D,Е,F(ішінара);
ХХIV-11-В(ішінара),С,Е(ішінара),F; ХХIV-12;
ХХIV-13; ХХV-11-В(ішінара),С(ішінара),F(ішінара);
ХХV-12; ХХV-13-А(ішінара),D(ішінара) блоктарының
шектерінде
--------------------------------------------------------------------------
4   Каспий маңы ойпатының шығыс бөлігіндегі орталық   Ақтөбе
аумақ. ХХIII-22(ішінара), 23(ішінара);
ХХIV-21(ішінара),22(ішінара), 23(ішінара);
ХХV-21(ішінара),22(ішінара) блоктары
-------------------------------------------------------------------------

1                         2                                  3
___________________________________________________________________________
1   Месторождение Алибек Восточный                    Актюбинская
---------------------------------------------------------------------------
2   Участок Северный Блоки ХХI-21-F(частично),
ХХI-22-D(частично), Е(частично), F; ХХI-23-В,
С,D,Е,F(частично); ХХII-21-D(частично),           Актюбинская
С(частично), Е(частично),F(частично); ХХII-22-
А(частично), В(частично), С(частично), D(частично),
Е(частично),F(частично);
ХХII-23-А(частично), В(частично), С(частично),
D(частично), Е(частично)
--------------------------------------------------------------------------
3   Участок Атырау в пределах блоков: ХХII-11-
Е(частично),-F(частично); ХХII-12-D(частично),    Атырауская
-Е,F; ХХII-13-D,Е; ХХIII-11-В,С,Е,F (частично);
ХХIII-12; ХХIII-13-А,В,D,Е,F(частично);
ХХIV-11-В(частично),С,Е(частично),F; ХХIV-12;
ХХIV-13; ХХV-11-В(частично),С(частично),F(частично);
ХХV-12; ХХV-13-А(частично),D(частично)
--------------------------------------------------------------------------
4   Центральная территория восточной части            Актюбинская
Прикаспийской впадины. Блоки ХХIII-22(частично),
23(частично); ХХIV-21(частично),22(частично),
23(частично); ХХV-21(частично),22(частично)
-------------------------------------------------------------------------

5   ХХХVIII-45, 46, ХХХIХ-46-А(ішінара),              Оңтүстік Қазақстан
В(ішінара), С,D(ішінара), Е(ішінара),F блоктары
-------------------------------------------------------------------------
6   ХL-42; ХLI-42,43 блоктары                         Оңтүстік Қазақстан
------------------------------------------------------------------------
7   IХ-55(ішінара),56(ішінара),57(ішінара),           Павлодар,
58(ішінара),Х-55(ішінара),56(ішінара),            Ақмола

5   Блоки ХХХVIII-45, 46, ХХХIХ-46-А(частично),
В(частично), С,D(частично), Е(частично),F         Южно-Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
6   Блоки ХL-42; ХLI-42,43                            Южно-Казахстанская
------------------------------------------------------------------------
7   Блоки IХ-55(частично),56(частично),57(частично),
58(частично),Х-55(частично),56(частично),         Павлодарская,

57,58;ХI-57,58,59(ішінара),60,61; ХII-59
(ішінара),60(ішінара),61(ішінара) блоктары
-------------------------------------------------------------------------
8   ХХХII-30,31; ХХХIII-30,31; ХХХIV-29               Қызылорда
(ішінара),30,31; ХХХV-30(ішінара),31 блоктары
------------------------------------------------------------------------
9   ХIII-14(ішінара),15(ішінара);ХIV-13               Батыс Қазақстан
(ішінара), 14(ішінара),15(ішінара) блоктары
--------------------------------------------------------------------------

57,58;ХI-57,58,59(частично),60,61; ХII-59         Акмолинская
(частично),60(частично),61(частично)
----------------------------------------------------------------------
8   Блоки ХХХII-30,31; ХХХIII-30,31; ХХХIV-29
(частично),30,31; ХХХV-30(частично),31            Кызылординская
------------------------------------------------------------------------
9   Блоки ХIII-14(частично),15(частично);ХIV-13
(частично), 14(частично),15(частично)             Западно-Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------

10  ХХIII-74,75; ХХIV-74,75; ХХV-74,75                Шығыс Қазақстан
(ішінара) блоктары
--------------------------------------------------------------------------
11  ХХХV-68-А(ішінара), В(ішінара),                   Шығыс
С(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара),               Қазақстан
F(ішінара) блоктары
--------------------------------------------------------------------------
12  ХХХIII-16-D,Е,F; ХХХIV-16-А,В,С блоктары          Маңғыстау
--------------------------------------------------------------------------

10  Блоки ХХIII-74,75; ХХIV-74,75; ХХV-74,75          Восточно-
(частично)                                        Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
11  Блоки ХХХV-68-А(частично), В(частично),
С(частично), D(частично), Е(частично),            Восточно-
F(частично)                                       Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
12  Блоки ХХХIII-16-D,Е,F; ХХХIV-16-А,В,С             Мангистауская
--------------------------------------------------------------------------

13  ХХХIV-48; ХХХV-48,49,51(ішінара);                 Қарағанды
ХХХVI-48,49,50,51 блоктары
--------------------------------------------------------------------------
14  ХХVI-37,38,39-А(ішінара), В(ішінара),D,Е;         Қарағанды
ХХVII-37,38,39 блоктары
--------------------------------------------------------------------------
15  ХI-62-В,С,Е,F;ХI-63;ХI-64(ішінара),               Павлодар
ХI-65-А,В(ішінара),С(ішінара),D(ішінара),
Е(ішінара), F(ішінара), ХII-62-В,С,Е,F;
ХII-63(ішінара); ХII-64(ішінара);
ХII-65(ішінара) блоктары
---------------------------------------------------------------------------
16  VII-62-D,Е,F; VII-63-D(ішінара),                  Павлодар
Е(ішінара); VIII-62-А,В,С(ішінара), D,Е,F;
VIII-63-А(ішінара),В(ішінара), С(ішінара),
D,Е,F блоктары
---------------------------------------------------------------------------
17  ХХIХ-39-С(ішінара); ХХХ-39-В(ішінара),            Қызылорда
С(ішінара) блоктары
--------------------------------------------------------------------------
18  Кендірлік құрылымы                                Оңтүстік Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------

13  Блоки ХХХIV-48; ХХХV-48,49,51(частично);
ХХХVI-48,49,50,51                                 Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
14  Блоки ХХVI-37,38,39-А(частично),
В(частично),D,Е; ХХVII-37,38,39                   Карагандинская
--------------------------------------------------------------------------
15  Блоки ХI-62-В,С,Е,F;ХI-63;ХI-64(частично),
ХI-65-А,В(частично),С(частично),D(частично),
Е(частично), F(частично), ХII-62-В,С,Е,F;
ХII-63(частично); ХII-64(частично);
ХII-65(частично)                                  Павлодарская
---------------------------------------------------------------------------
16  Блоки VII-62-D,Е,F; VII-63-D(частично),
Е(частично); VIII-62-А,В,С(частично), D,Е,F;
VIII-63-А(частично),В(частично), С(частично),
D,Е,F                                             Павлодарская
---------------------------------------------------------------------------
17  Блоки ХХIХ-39-С(частично); ХХХ-39-В(частично),
С(частично)                                       Кызылординская
--------------------------------------------------------------------------
18  Структура Кендырлик                               Южно-Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------

19  ХIХ-36-Е(ішінара),F;ХIХ-37-D,Е,F                  Қостанай
(ішінара); ХХ-36-В(ішінара),С,Е(ішінара),
F(ішінара), ХХ-37-А,В,С(ішінара),D(ішінара),
Е(ішінара), F(ішінара) блоктары
--------------------------------------------------------------------------
20  Балықшы учаскесінің шығыс бөлігі                  Атырау
___________________________________________________________________________
Көмірсутегі шикізатын бірлескен барлау және өндіру
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
р/с!   Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы     !     Облысы
___________________________________________________________________________

19  Блоки ХIХ-36-Е(частично),F;ХIХ-37-D,Е,F
(частично); ХХ-36-В(частично),С,Е(частично),
F(частично), ХХ-37-А,В,С(частично),D(частично),
Е(частично), F(частично)                          Костанайская
--------------------------------------------------------------------------
20  Участок Балыкши, Восточная часть                  Атырауская
___________________________________________________________________________
Совмещенная разведка и добыча углеводородного сырья
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
п/п!   Наименование объекта недропользования         !  Область
___________________________________________________________________________

1                          2                        !       3
___________________________________________________________________________
1   Қаратал кен орны                                     Атырау
---------------------------------------------------------------------------
2   Солтүстік батыс Жетібай кен орны                     Қызылорда
---------------------------------------------------------------------------
3   Қараоба кен орны                                     Маңғыстау
---------------------------------------------------------------------------
4   Оңтүстік Қоныс кен орны                              Қызылорда
---------------------------------------------------------------------------
5   Дәулетәлі кен орны                                   Атырау
---------------------------------------------------------------------------
6   Равнинное кен орны                                   Атырау
---------------------------------------------------------------------------
7   Оңтүстік батыс Доссор кен орны                       Атырау
--------------------------------------------------------------------------
8   Теңіз кен орны                                       Атырау
--------------------------------------------------------------------------

1                          2                        !       3
___________________________________________________________________________
1   Месторождение Каратал                              Атырауская
---------------------------------------------------------------------------
2   Месторождение Жетыбай Северо-Западный              Мангистауская
---------------------------------------------------------------------------
3   Месторождение Караоба                              Мангистауская
---------------------------------------------------------------------------
4   Месторождение Коныс Южный                          Кызылординская
---------------------------------------------------------------------------
5   Месторождение Даулеталы                            Атырауская
---------------------------------------------------------------------------
6   Месторождение Равнинное                            Атырауская
---------------------------------------------------------------------------
7   Месторождение Доссор Юго-Западный                  Атырауская
--------------------------------------------------------------------------
8   Месторождение Морское                              Атырауская
--------------------------------------------------------------------------

9   ХХII-9-С,F; ХХII-10; ХХII-11-А(ішінара),
D; ХХIII-9-С,F; XXIII-10 блоктары                    Атырау
--------------------------------------------------------------------------
10  ХХVIII-27-F(ішінара),ХХVIII-28-D(ішінара),Е(ішінара),
F(ішінара), ХХVIII-29-D(ішінара),Е(ішінара),
ХХIХ-27-В(ішінара),С(ішінара),F(ішінара),
ХХIХ-28-А,В,С(ішінара),D(ішінара),Е(ішінара),        Қызылорда
F(ішінара),ХХIХ-29-А(ішінара),В(ішінара),
D,Е(ішінара) блоктарының шектеріндегі Көкарал
учаскесі
-------------------------------------------------------------------------
11  ХХVII-24,25; ХХVIII-23,24,25; ХХIХ-23,24             Ақтөбе
(ішінара), 25(ішінара); ХХХ-24(ішінара),25 блоктары
-------------------------------------------------------------------------
12  ХХVIII-15-F(ішінара); ХХVIII-16-А(ішінара),
В(ішінара), D(ішінара), Е(ішінара), F(ішінара);
ХХIХ-15-С(ішінара); ХХIХ-16-А(ішінара),
В(ішінара), С(ішінара) блоктары                      Атырау
--------------------------------------------------------------------------
13  Х-61-А(ішінара), В(ішінара), С(ішінара),             Павлодар
D,Е,F; ХI-61-А(ішінара), В(ішінара),С(ішінара)
блоктары
---------------------------------------------------------------------------
14  Шығыс Оңғар кен орны                                 Атырау
---------------------------------------------------------------------------
15  ХХVIII-36-С, F(ішінара) блогы                        Қызылорда
---------------------------------------------------------------------------
16  Қансу кен орны                                       Маңғыстау
---------------------------------------------------------------------------
17  Бозоба кен орны                                      Ақтөбе
---------------------------------------------------------------------------
18  А блогы: ХХIV-16(ішінара),17(ішінара),
18(ішінара); ХХV-16(ішінара),17(ішінара),
18(ішінара); ХХVI-17(ішінара),18(ішінара)
Е блогы: ХХV-13(ішінара), 14(ішінара),
15(ішінара); ХХVI-13(ішінара), 14(ішінара),
15(ішінара); ХХVII-13(ішінара),14(ішінара),
15(ішінара)                                          Атырау
---------------------------------------------------------------------------
19  ХIV-15(ішінара),16(ішінара); ХV-14                   Ақтөбе,
(ішінара), 15(ішінара),16,17,18,19,20,21;            Батыс Қазақстан
ХVI-15,16,17,18,19,20,21; ХVII-19,20,21,22 блоктары
---------------------------------------------------------------------------
20  ХХVI-5-Е(ішінара),F(ішінара); ХХVI-6-В(ішінара),
С(ішінара),D(ішінара), Е,F; ХХVI-7-А(ішінара),
В(ішінара),D,Е(ішінара);
ХХVII-5-В(ішінара),С(ішінара),F(ішінара);
ХХVII-6; ХХVII-7-А,В(ішінара), D,Е(ішінара);
ХХVIII-6-С(ішінара); ХХVIII-7-А(ішінара),
В(ішінара) блоктары                                  Атырау
--------------------------------------------------------------------------

9   Блоки ХХII-9-С,F; ХХII-10; ХХII-11-А(частично),
D; ХХIII-9-С,F; XXIII-10                           Атырауская
--------------------------------------------------------------------------
10  Участок Кокарал в пределах блоков ХХVIII-27-F
(частично),ХХVIII-28-D(частично),Е(частично),
F(частично), ХХVIII-29-D(частично),Е(частично),
ХХIХ-27-В(частично),С(частично),F(частично),
ХХIХ-28-А,В,С(частично),D(частично),Е(частично),
F(частично),ХХIХ-29-А(частично),В(частично),
D,Е(частично)                                      Кызылординская
-------------------------------------------------------------------------
11  Блоки ХХVII-24,25; ХХVIII-23,24,25; ХХIХ-23,24
(частично), 25(частично); ХХХ-24(частично),25       Актюбинская
-------------------------------------------------------------------------
12  Блоки ХХVIII-15-F(частично); ХХVIII-16-А(частично),
В(частично), D(частично), Е(частично), F(частично);
ХХIХ-15-С(частично); ХХIХ-16-А(частично),
В(частично), С(частично)                           Атырауская
--------------------------------------------------------------------------
13  Блоки Х-61-А(частично), В(частично), С(частично),
D,Е,F; ХI-61-А(частично), В(частично),С(частично)  Павлодарская
---------------------------------------------------------------------------
14  Месторождение Онгар Восточный                      Атырауская
---------------------------------------------------------------------------
15  Блоки ХХVIII-36-С, F(частично)                     Кызылординская
---------------------------------------------------------------------------
16  Месторождение Кансу                                Мангистауская
---------------------------------------------------------------------------
17  Месторождение Бозоба                               Актюбинская
---------------------------------------------------------------------------
18  Блок А: ХХIV-16(частично),17(частично),
18(частично); ХХV-16(частично),17(частично),
18(частично); ХХVI-17(частично),18(частично)
Блок Е: ХХV-13(частично), 14(частично),
15(частично); ХХVI-13(частично), 14(частично),
15(частично); ХХVII-13(частично),14(частично),
15(частично)                                       Атырауская
---------------------------------------------------------------------------
19  Блоки ХIV-15(частично),16(частично); ХV-14         Актюбинская,
(частично), 15(частично),16,17,18,19,20,21;        Западно-
ХVI-15,16,17,18,19,20,21; ХVII-19,20,21,22         Казахстанская
---------------------------------------------------------------------------
20  Блоки ХХVI-5-Е(частично),F(частично); ХХVI-6-
В(частично),С(частично),D(частично), Е,F;
ХХVI-7-А(частично),В(частично),D,Е(частично);
ХХVII-5-В(частично),С(частично),F(частично);
ХХVII-6; ХХVII-7-А,В(частично), D,Е(частично);
ХХVIII-6-С(частично); ХХVIII-7-А(частично),
В(частично)                                        Атырауская
--------------------------------------------------------------------------

21  XXXVIII-11 блогы (ішінара)                           Маңғыстау
--------------------------------------------------------------------------
22  Приграничное кен орны                                Батыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
23  Оңтүстік-Гремячинск кен орны                         Батыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
24  Дәрия кен орны                                       Батыс Қазақстан
___________________________________________________________________________
Көмірсутегі шикізатын өндіру
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
р/с!   Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы     !     Облысы
__________________________________________________________________________
1 !                         2                       !       3
--------------------------------------------------------------------------
1    Мұнайлымола кен орнының құрамында битумы бар
жыныстары                                           Атырау
--------------------------------------------------------------------------
2    Иманқара кен орнының құрамында битумы бар
жыныстары                                           Атырау
__________________________________________________________________________
Жерасты суларын барлау
__________________________________________________________________________
NN !                                                 !
р/с!   Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы     !     Облысы
__________________________________________________________________________
1    Жаңауыл учаскесі                                  Солтүстік
Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
2    Ленинград селосын сумен жабдықтау учаскесі        Ақмола
__________________________________________________________________________
Жерасты суларын және шипалы балшықтарын бірлескен барлау және өндіру
__________________________________________________________________________
NN !                                                 !
р/с!   Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы     !     Облысы
___________________________________________________________________________
1  !                          2                      !        3
___________________________________________________________________________

21  Блок XXXVIII-11 (частично)                         Мангистауская
--------------------------------------------------------------------------
22  Месторождение Приграничное                         Западно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
23  Месторождение Южно-Гремячинское                    Западно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
24  Месторождение Дарьинское                           Западно-
Казахстанская
___________________________________________________________________________
Добыча углеводородного сырья
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
п/п!     Наименование объекта недропользования       !   Область
__________________________________________________________________________
1 !                         2                       !       3
--------------------------------------------------------------------------
1    Битумсодержащие породы на месторождении
Мунайлы-Мола                                        Атырауская
--------------------------------------------------------------------------
2    Битумсодержащие породы на месторождении Иман Кара   Атырауская
__________________________________________________________________________
Разведка подземных вод
__________________________________________________________________________
NN !                                                 !
п/п!   Наименование объекта недропользования         !    Область
__________________________________________________________________________
1    Участок Жанааульский                              Северо-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
2    Участок водоснабжения с.Ленинградское
Акмолинская
__________________________________________________________________________
Совмещенная разведка и добыча подземных вод и лечебных грязей
__________________________________________________________________________
NN !                                                 !
п/п!   Наименование объекта недропользования         !    Область
___________________________________________________________________________
1  !                          2                      !        3
___________________________________________________________________________

1    Ташкент маңының артезиан бассейніндегі N 599-Д    Оңтүстік Қазақстан
ұңғыма учаскесі
---------------------------------------------------------------------------
2    Ташкент маңының артезиан бассейніндегі N 3-В      Оңтүстік Қазақстан
ұңғыма учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
3    Ташкент маңының артезиан бассейніндегі N 589-Д    Оңтүстік Қазақстан
ұңғыма учаскесі
-------------------------------------------------------------------------
4    Зеренді ауданындағы N 253 ұңғыма учаскесі         Ақмола
------------------------------------------------------------------------
5    "Зеренді ЭТА" ЖШС су қоймасының учаскесі          Ақмола
-------------------------------------
----------------------------------
6    "Қазвторчермет" АҚ N 6497 ұңғыма учаскесі         Шығыс Қазақстан
------------------------------------------------------------------------
7    "Қызылорда ауданаралық жылу орталығы" су          Қызылорда
қоймасының учаскесі
------------------------------------------------------------------------
8    Пионер лагерінің және 2603 км су қоймасының       Солтүстік Қазақстан
учаскесі
-------------------------------------------------------------------------
9    "Агропромэнерго Күйгенжар" ЖШС су қоймасының      Ақмола
учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
10   "Востоктрансстрой" ЖАҚ су қоймасының учаскесі     Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
11   "Ерұлан" ЖШС су қоймасының учаскесі               Ақмола
--------------------------------------------------------------------------
12   Әуэзов кентінің Қызылту учаскесі                  Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
13   "Соловьевское" ЖШС су қоймасының учаскесі         Шығыс Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
14   "Арсенчук" ЖК су қоймасының учаскесі              Шығыс Қазақстан
-------------------------------------------------------------------------
15   Зеренді ауданының Викторовка селосы су            Ақмола
қоймасының учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
16   "Өскемен құс фабрикасы" ЖАҚ су қоймасының         Шығыс Қазақстан
учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
17   Меркі кен орнындағы N 80 және N 81 ұңғымалар
учаскелері                                        Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------

1    Участок скважины N 599-Д Приташкентского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
---------------------------------------------------------------------------
2    Участок скважины N 3-В Приташкентского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
3    Участок скважины N 589-Д Приташкентского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
4    Участок скважины N 253 в Зерендинском районе      Акмолинская
------------------------------------------------------------------------
5    Участок водозабора ТОО "Зерендинская РЭС"         Акмолинская
-----------------------------------------------------------------------
6    Участок скважины N 6497 АО "Казвторчермет"        Восточно-
Казахстанская
------------------------------------------------------------------------
7    Участок водозабора АО "Кызылординская
межрайонная теплоцентраль"                        Кызылординская
------------------------------------------------------------------------
8    Участок водозабора Пионерский лагерь и 2603 км    Северо-Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
9    Участок водозабора ТОО "Агропромэнерго
Красный Яр"                                       Акмолинская
--------------------------------------------------------------------------
10   Участок водозабора ЗАО "Востоктрансстрой"         Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
11   Участок водозабора ТОО "Ерулан"                   Акмолинская
--------------------------------------------------------------------------
12   Участок Кызыл-Ту в п. Ауэзов                      Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
13   Участок водозабора ТОО "Соловьевское"             Восточно-
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------
14   Участок водозабора ЧП "Арсенчук"                  Восточно-
Казахстанская
-------------------------------------------------------------------------
15   Участок водозабора в с. Викторовка
Зерендинского района                              Акмолинская
16   Участок водозабора ЗАО "Усть-Каменогорская        Восточно-
птицефабрика"                                     Казахстанская
17   Участки скважин N 80 и N 81 на Меркенском
месторождении                                     Жамбылская

55   Пойма темір жол станциясы су қоймасының N 2/86    Батыс Қазақстан
ұңғыма учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
56   Переметная темір жол станциясы су қоймасының N 1  Батыс Қазақстан
ұңғыма учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
57   Гугня темір жол станциясы су қоймасының N 55/72   Батыс Қазақстан
ұңғыма учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
58   Жайық темір жол станциясы су қоймасының NN 1      Батыс Қазақстан
және 171 ұңғымалар учаскелері
--------------------------------------------------------------------------
59   Қазақстан темір жол станциясы су қоймасының NN 1, Батыс Қазақстан
4 ұңғымалар учаскелері
--------------------------------------------------------------------------
60   Шипов темір жол станциясы су қоймасының N 1       Батыс Қазақстан
ұңғыма учаскесі
--------------------------------------------------------------------------
61   Көкшетау қаласын сумен қамтамасыз ету үшін
Шағалы-2 кен орны                                 Ақмола
--------------------------------------------------------------------------
62   Арыс артезиан бассейнінің NN 630-Д, 664-Д         Оңтүстік
ұңғымалар учаскелері                              Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
63   Меркі ауданындағы NN 1, 4 ұңғымалар учаскелері    Жамбыл
--------------------------------------------------------------------------
64   Ташкент маңындағы артезиан бассейнінің N 4 ТП     Оңтүстік
ұңғыма учаскесі                                   Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
65   Ташкент маңындағы артезиан бассейнінің N 609      Оңтүстік
ұңғыма учаскесі                                   Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
66   Арыс артезиан бассейнінің NN 15 а                 Оңтүстік
ұңғыма учаскесі                                   Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------
67   Көлқұдық және Солтүстік Ізіқыр өндірістік         Жамбыл
сулар кен орындары
--------------------------------------------------------------------------
68   "Гагарин атындағы" ААҚ N 1Э ұңғымасының учаскесі  Қарағанды
--------------------------------------------------------------------------
69   Вишневск кен орнындағы NN 3, 4, 5, 303, 304       Ақмола
ұңғымалар учаскелері
___________________________________________________________________________
Жерасты суларын және шипалы балшықтарын өндіру
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
р/с!   Жер қойнауын пайдалану объектісінің атауы     !     Облысы
___________________________________________________________________________
1 !                       2                         !       3
___________________________________________________________________________
1    Қарой кен орны                                     Алматы
2    Николаевск кен орны                                Алматы
3    Қошқарбай селосы су қоймасының учаскесі            Ақмола
4    "Трамвай паркі" ААҚ аумағындағы ұңғыма            Шығыс Қазақстан
учаскесі

55   Участок скважины N 2/86г водозабора               Западно-
ж. д. ст Пойма                                    Казахстанская
56   Участок скважины N 1 водозабора                   Западно-
ж. д. ст. Переметное                              Казахстанская
57   Участки скважины N 55/72г водозабора              Западно-
ж. д. ст. Гугня                                   Казахстанская
58   Участки скважин NN 1 и 171 водозабора             Западно-
ж. д. ст. Яик                                     Казахстанская
59   Участки скважин NN 1,4 водозабора                 Западно-
ж. д. ст. Казахстан                               Казахстанская
60   Участок скважины N 1 водозабора                   Западно-
ж. д. ст. Шипово                                  Казахстанская
61   Месторождение Чаглинка-2 для водоснабжения
г. Кокшетау                                       Акмолинская
62   Участки скважин NN 630-Д,664-Д Арысского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
63   Участки скважин NN 1,4 Меркенского района         Жамбылская
64   Участок скважины N 4 ТП Приташкентского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
65   Участок скважины N 609 Приташкентского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
66   Участок скважины N 15 а Арысского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
67   Месторождения промышленных вод Колькудук
и Северный Изыкыр                                 Жамбылская
68   Участок скважины N 1Э ОАО "им. Гагарина"          Карагандинская
69   Участки скважин NN 3,4,5,303,304 Вишневского
месторождения                                     Акмолинская
___________________________________________________________________________
Добыча подземных вод и лечебных грязей
___________________________________________________________________________
NN !                                                 !
п/п!        Наименование объекта недропользования    !      Область
___________________________________________________________________________
1 !                       2                         !       3
___________________________________________________________________________
1    Месторождение Каройское                           Алматинская
2    Месторождение Николаевское                        Алматинская
3    Участок водозабора с. Кошкарбай                   Акмолинская
4    Участок скважины на территории                    Восточно-
АО "Трамвайный парк"                              Казахстанская

5    Козыревск кен орнындағы NN 3э/6806, 4э/6807        Қостанай
ұңғымалар учаскелері
6    Сарыағаш ауданындағы N 105 Д ұңғыма учаскесі       Оңтүстік
Қазақстан
7    Әулиебұлақ бұлағы                                  Жамбыл
8    Қостанай қаласындағы NN 1/85, 3807, 3815           Қостанай
ұңғымалар учаскелері
9    Қызыл кордон селосының N 3 ұңғыма учаскесі         Ақмола
10   Алматы кен орнындағы N 384 ұңғыма учаскесі         Алматы
11   Алма-Арасан ыстық минералды су кен орнының         Алматы
N 3 ұңғыма учаскесі
12   Темірлан кен орны                                  Оңтүстік Қазақстан
13   Жаңақорған минералды жерасты суларының кен         Қызылорда
орнындағы N 3017 ұңғыма учаскесі
14   Мойылды көліндегі шипалы балшық                    Павлодар
15   Кеңөткел кен орны                                  Ақмола
16   Тассай-Ақсу кен орнындағы N 73/86 және N 75/86     Оңтүстік
ұңғымалар учаскелері                               Қазақстан
17   Теріскен көліндегі шипалы балшық пен рапа          Қызылорда
18   Қызылту селосы аумағындағы N 724 ұңғыма учаскесі   Алматы
19   Көпқұдық шатқалындағы N 6 ұңғыма су қоймасының     Қарағанды
учаскесі
20   "Сарыарқа" ЖАҚ су қоймасының учаскесі              Қарағанды
21   "Юна" учаскесі                                     Ақмола
22   "Зеренді ТЭС" ЖШС "КРЭК" ААҚ ДТ су қоймасының      Ақмола
учаскесі
23   Николаевск кен орны                                Ақтөбе
24   Қарғалы кен орнының Төменгі Қарғалы учаскесі       Ақтөбе
25   Орда кен орны                                      Батыс Қазақстан
26   Қандыағаш кен орны                                 Ақтөбе
27   Шемонаиха қаласы су қоймасының учаскесі            Шығыс Қазақстан
28   Приречное селосы су қоймасының учаскесі            Ақмола
29   "Жекебатыр" санаторийі су қоймасының учаскесі      Ақмола
30   Зеренді ауданындағы N 206 су қоймасының учаскесі   Ақмола
31   "Арман" демалыс аймағында орналасқан ұңғымалар     Ақмола
учаскелері
32   Шұбарқұдық кен орны                                Ақтөбе
33   Атжақсы кен орны                                   Ақтөбе
34   Ертіс селосының "Семей Бизнес ЛТД" СККП ЖШС        Павлодар
аумағындағы N 8512 ұңғыма учаскесі
35   Қарадала кен орнындағы N 1597 ұңғыма учаскесі      Алматы
36   Үлкен Борсықтар кен орны                           Ақтөбе

5    Участки скважин NN 3э/6806, 4э/6807
Козыревского месторождения                        Костанайская
6    Участок скважины N 105 Д в Сарыагашском районе    Южно-Казахстанская
7    Родник Аулиебулак                                 Жамбылская
8    Участки скважин NN 1/85,3807,3815 в г. Костанай   Костанайская
9    Участок скважины N 3 в с.Красный Кордон           Акмолинская
10   Участок скважины N 384 Алматинского
месторождения                                     Алматинская
11   Участок скважины N 3 Алма-Арасанского
месторождения термально-минеральных вод           Алматинская
12   Месторождение Темерлановское                      Южно-Казахстанская
13   Участок скважины N 3017 Жанакорганского
месторождения минеральных подземных вод           Кызылординская
14   Лечебная грязь на озере Мойылды                   Павлодарская
15   Месторождение Кенетколь                           Акмолинская
16   Участки скважин N 73/86 и N 75/86 на
Тассай-Аксуйском месторождении                    Южно-Казахстанская
17   Лечебная грязь и рапа на озере Терескен           Кызылординская
18   Участок скважины N 724 в районе с. Кызылту        Алматинская
19   Участок водозабора скважины N 6 в урочище
Копкудук                                          Карагандинская
20   Участок водозабора ЗАО "Сарыарка"                 Карагандинская
21   Участок "Юна"                                     Акмолинская
22   Участок водозабора ДТ ОАО "КРЭК"
ТОО "Зерендинское РЭС"                            Акмолинская
23   Месторождение Николаевское                        Актюбинская
24   Нижнекаргалинский участок Каргалинского
месторождения                                     Актюбинская
25   Месторождение Урдинское                           Западно-
Казахстанская
26   Месторождение Кандагачское                        Актюбинская
27   Участок водозабора г. Шемонаиха                   Восточно-
Казахстанская
28   Участок водозабора с. Приречное                   Акмолинская
29   Участок водозабора санатория "Жеке-Батыр"         Акмолинская
30   Участок скважины N 206 в Зерендинском районе      Акмолинская
31   Участки скважин расположенных в зоне отдыха
"Арман"                                           Акмолинская
32   Месторождение Шубаркудукское                      Актюбинская
33   Месторождение Атжаксы                             Актюбинская
34   Участок скважины N 8512 на территории
водозабора ТОО СККП "Семей Бизнес ЛТД"
в с. Иртышск                                      Павлодарская
35   Участок скважины N 1597 Карадалинского
месторождения                                     Алматинская
36   Месторождение Большие Барсуки                     Актюбинская

37   Токаревка кентінің N 1-90 ұңғыма учаскесі          Қарағанды
38   Жоғарғы Келес кен орны                             Оңтүстік Қазақстан
39   Тассай-Ақсу кен орны шектеріндегі NN 218-Д, 228-Д, Оңтүстік
362-Д, 220-Д ұңғымалар учаскелері                  Қазақстан
40   Тассай-Ақсу кен орны шектеріндегі NN 1, 2, 3, 4    Оңтүстік
ұңғымалар учаскелері                               Қазақстан
41   Арыс артезиан бассейнінің N 3Т ұңғыма учаскесі     Оңтүстік Қазақстан
42   Алматы кен орнының "Ақ-Нар" ЖШС ұңғыма учаскесі     Алматы
43   Талғар кен орнының N 1049 ұңғыма учаскесі          Алматы
44   "Бурабай" учаскесі                                 Шығыс Қазақстан
45   Восход кентінің аумағындағы "Приречный" учаскесі   Шығыс Қазақстан
46   Ново-Таубинка селосы су қоймасының учаскесі        Шығыс Қазақстан
47   Бадам-Сайрам кен орнының N 1, 2, 7-19 ұңғымалар    Оңтүстік Қазақстан
учаскелері
48   "Колос" минералды жерасты сулары кен орнының       Қостанай
NN 2, 4, 11 ұңғымалар учаскелері
49   Щучинск қаласы "ТимСа" ЖШС су қоймасының учаскесі  Ақмола
50   "Колос" минералды жерасты сулары кен орны          Қостанай
51   Семей қаласы "Силикат" ААҚ су қоймасының учаскесі  Шығыс Қазақстан
52   Жоғарғы Соқыр артезиан бассейні                    Қарағанды
53   Боралдай кен орнының N 585 ұңғыма учаскесі         Алматы
54   Ақшелі кен орны                                    Батыс Қазақстан
55   Шағалы-1 кен орны                                  Ақмола
56   Михайловск кен орнының N 1 ұңғыма N 1              Қарағанды
57   Шалқар минералды жерасты суы кен орнының N 27      Ақтөбе
ұңғыма учаскесі
58   Бадам-Сайрам кен орнының Тассай II учаскесі,       Оңтүстік Қазақстан
N 511 ұңғыма учаскесі
59   Алматы кен орнының NN 2324 және 1127 ұңғымалар     Алматы
учаскелері
60   Шалқар минералды жерасты суы кен орнының N 17      Ақтөбе
ұңғыма учаскесі
61   Меңдіқара ауданындағы N 4 ұңғыма учаскесі          Қостанай
62   Әулиекөл кен орнының NN 1, 2, 3 ұңғымалар          Қостанай
учаскелері
63   Көкшетау қаласының әуежай аумағындағы учаске       Ақмола
_________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

37   Участок скважины N 1-90 в п. Токаревка            Карагандинская
38   Месторождение Верхне-Келесское                    Южно-Казахстанская
39   Участки скважин NN 218-Д,228-Д,362-Д,
220-Д в пределах Тассай-Аксуйского месторождения  Южно-Казахстанская
40   Участки скважин NN 1,2,3,4 в пределах
Тассай-Аксуйского месторождения                   Южно-Казахстанская
41   Участок скважины N 3Т Арысского
артезианского бассейна                            Южно-Казахстанская
42   Участок скважины ТОО "Ак-Нар"
Алматинского месторождения                        Алматинская
43   Участок скважины N 1049 Талгарского
месторождения                                     Алматинская
44   Участок "Боровое"                                 Восточно-
Казахстанская
45   Участок "Приречный" в районе пос. Восход          Восточно-
Казахстанская
46   Участок водозабора с.Ново-Таубинка                Восточно-
Казахстанская
47   Участки скважин N 1,2,7-19 Бадам-Сайрамского
месторождения                                     Южно-Казахстанская
48   Участки скважин NN 2,4,11 месторождения
минеральных подземных вод "Колос"                 Костанайская
49   Участок водозабора ТОО "ТимСа" в г Щучинск        Акмолинская
50   Месторождение минеральных подземных вод "Колос"   Костанайская
51   Участок водозабора ОАО "Силикат" в                Восточно-
г. Семипалатинск                                  Казахстанская
52   Верхне-Сокурский артезианский бассейн             Карагандинская
53   Участок скважины N 585 Боралдайского
месторождения                                     Алматинская
54   Месторождение Акчелинское                         Западно-
Казахстанская
55   Месторождение Чаглинка-1                          Акмолинская
56   Участок скважины N 1 Михайловского месторождения  Карагандинская
57   Участок скважины N 27 Челкарского месторождения
минеральных подземных вод                         Актюбинская
58   Участок скважины N 511, участок Тассай II
Бадам-Сайрамского месторождения                   Южно-Казахстанская
59   Участки скважин NN 2324 и 1127 Алматинского
месторождения                                     Алматинская
60   Участок скважины N 17 Челкарского месторождения
минеральных подземных вод                         Актюбинская
61   Участок скважины N 4 в Мендыкаринском районе      Костанайская
62   Участки скважин NN 1,2,3 Семиозерного
месторождения                                     Костанайская
63   Участок территории аэропорта г. Кокшетау          Акмолинская
_________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)