"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 маусым N 792
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі
N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының Президенті өкімінің жобасы Елбасының қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің
1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071
өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
16 қыркүйектегі N 4071
N984071_
.өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Жандосов                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ораз Әлиұлы               орынбасары;
мына жол:
"Қуанышев               - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Дулат Оразбекұлы          жөніндегі агенттігінің төрағасы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанышев Дулат         - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Оразбекұлы                істер вице-министрі"
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 792
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Главы государства проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Джандосова              - Заместителя Премьер-Министра
Ураза Алиевича            Республики Казахстан;
строку:
"Куанышев               - Председатель Агентства Республики
Дулат Оразбекович         Казахстан по инвестициям"
изложить в следующей редакции:
"Куанышев               - вице-Министр иностранных дел
Дулат Оразбекович         Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)