Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi N 590 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 маусым N 831. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.17. N 237 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ауа райының өзгеруi туралы Бас Конвенциясына Киот хаттамасын Қазақстан Республикасының бекiтуi және Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ауа райының өзгеруi туралы Бас Конвенциясы бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi N 590   қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
1) Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ауа райының өзгеруi туралы Бас Конвенциясына Киот хаттамасын Қазақстан Республикасының бекiтуi және Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ауа райының өзгеруi туралы Бас Конвенциясы бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Шоқпытов                       - Қазақстан Республикасының
Андар Мәулешұлы                  Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрi, төрағаның
орынбасары
Нефедов                        - Қазақстан Республикасының
Петр Петрович                    Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi
Тұрмағамбетов                  - Қазақстан Республикасының
Мәжит Әбдiқалықұлы               Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау вице-министрi
Бертiсбаев                     - Қазақстан Республикасының
Несiпқұл Бертiсбайұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Электр
энергетикасы және қатты отын
департаментiнiң директоры
Құсайынов                      - Қазақстан Республикасының
Марат Әбсеметұлы                 Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi
агенттiгi Әлеуметтiк-экономикалық
талдау департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Құсайынов                      - Қазақстан Республикасының Көлiк
Әбiлғазы Қалиақпарұлы            және коммуникациялар министрлiгi
Автомобиль жолдары комитетiнiң
төрағасы
Өтеғұлов                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәулен Амангелдiұлы              министрлiгiнiң Макроэкономика
және қаржылық статистика
департаментi директорының
орынбасары;
2) мына жолдар:
"Құлекеев                      - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдiрахметұлы           Экономика министрi, төраға
Әбдiрахманов                   - Қазақстан Республикасының
Есiркеп Оңланбекұлы              Экономика министрлiгi Салалық
саясат департаментiнiң директоры"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Құлекеев                      - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдiрахметұлы           Экономика және сауда министрi,
төраға
Әбдiрахманов                   - Қазақстан Республикасының
Есiркеп Оңланбекұлы              Экономика және сауда министрлiгi
Салааралық үйлестiру
департаментiнiң директоры";

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 590
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2001 года N 831. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2005 года N 237
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 590 P000590_ "О создании Межведомственной комиссии по вопросам ратификации Республикой Казахстан Киотского протокола к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и выполнения обязательств Республики Казахстан по Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата" следующие изменения:
в пункте 1:
1) ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам ратификации Республикой Казахстан Киотского протокола к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и выполнения обязательств Республики Казахстан по Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата:
Шукпутова                     -  Министра природных ресурсов и охраны
Андаря Маулешевича               окружающей среды Республики Казахстан,
заместителем председателя
Нефедова                      -  вице-Министра энергетики и минеральных
Петра Петровича                  ресурсов Республики Казахстан
Турмагамбетова                -  вице-Министра природных ресурсов и охраны
Мажита Абдыкаликовича            окружающей среды Республики Казахстан
Бертисбаева                   -  директора Департамента электроэнергетики и
Несипкула Бертисбаевича          твердого топлива Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Кусаинова                     -  директора Департамента социально-
Марата Абсеметовича              экономического анализа Агентства по
стратегическому планированию Республики
Казахстан (по согласованию)
Кусаинова                     -  Председателя Комитета автомобильных
Абельгазы Калиакпаровича         дорог Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Утегулова                     -  заместителя директора Департамента
Маулена Амангельдиевича          макроэкономики и финансовой статистики
Министерства финансов Республики
Казахстан;
2) строки:
"Кулекеев                     -  Министр экономики Республики Казахстан,
Жаксыбек Абдрахметович           председатель
Абдрахманов                   -  директор Департамента отраслевой политики
Есиркеп Онланбекович             Министерства экономики Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Кулекеев                     -  Министр экономики и торговли
Жаксыбек Абдрахметович           Республики Казахстан, председатель
Абдрахманов Есиркеп           -  директор Департамента межотраслевой
Онланбекович                     координации Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан";

3) көрсетілген құрамнан: Дәукеев Серікбек Жүсіпбекұлы, Шырдабаев Тимур Баймолдаұлы, Өтеғұлов Нұржан Иманғалиұлы, Жақсалиев Бақытжан Мұхамбетқалиұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) вывести из указанного состава: Даукеева Серикбека Жусупбековича, Чердабаева Тимура Баймолдаевича, Утегулова Нуржана Имангалиевича, Джаксалиева Бахытжана Мухамбеткалиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан