2001 жылғы аңшылық маусымына арналған жабайы аңдарды аулаудың лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 маусым N 845
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының
Z933300_
Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес 2001 жылғы аңшылық маусымына арналған
жабайы аңдарды аулаудың лимиттері бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 21 маусымдағы
N 845 қаулысына
1-қосымша
2001 жылғы аңшылық маусымына арналған тұяқты жануарлардың
аңшылық түрлері мен аюдың саны және оларды аулаудың лимиті
(дарақ)
---------------------------------------------------------------------------
Р/с ! Облыстардың  !                   Жануарлардың түрлері
N  !    атауы     !-------------------------------------------------------
!              !     Бұлан      !  Асыл тұқымды  !     Елік
!              !                !     бұғы       !
!              !-------------------------------------------------------
!              !  саны   !аулау ! саны    !аулау ! саны   ! аулау
!              !         !лимиті!         !лимиті!        ! лимиті
---------------------------------------------------------------------------
1       2             3        4       5        6       7         8
---------------------------------------------------------------------------
1  Ақмола           161        -      639       62     3428     486
2  Ақтөбе            30        -                        286      12
3  Алматы                            3673      164     7388     340
4  Атырау
5  Шығыс           1200        -     2260      220     9670     960
Қазақстан
6  Жамбыл                                              1088     163
7  Батыс

Об утверждении лимитов добычи диких животных на сезон охоты 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 845
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты добычи диких животных на сезон охоты 2001 года согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 845
Численность и лимит добычи охотничьих видов копытных
животных и медведя на сезон охоты 2001 года
(особей)
---------------------------------------------------------------------------
N   ! Наименование !                   Виды животных
п/п ! областей     !-------------------------------------------------------
!              !       лось     !    Благородный !     Косуля
!              !                !       олень    !
!              !-------------------------------------------------------
!              ! числен- !лимит ! числен- !лимит ! числен-! лимит
!              ! ность   !добычи! ность   !добычи! ность  ! добычи
---------------------------------------------------------------------------
1       2             3        4       5        6       7         8
---------------------------------------------------------------------------
1  Акмолинская      161        -      639       62     3428     486
2  Актюбинская       30        -                        286      12
3  Алматинская                       3673      164     7388     340
4  Атырауская
5  Восточно-       1200        -     2260      220     9670     960
Казахстанская
6  Жамбылская                                          1088     163
7  Западно-

Қазақстан         62        -                        979      -
8  Қарағанды                                           4515     200
9  Қызылорда
10  Қостанай         215        -                       4430     264
11  Маңғыстау
12  Павлодар                                            2000      65
13  Солтүстік        162        -      177       8      9554     374
Қазақстан
14  Оңтүстік                                             223      10
Қазақстан
--------------------------------------------------------------------------

Казахстанская     62        -                        979      -
8  Карагандинская                                      4515     200
9  Кызылординская
10  Костанайская     215        -                       4430     264
11  Мангистауская
12  Павлодарская                                        2000      65
13  Северо-          162        -      177       8      9554     374
Казахстанская
14  Южно-                                                223      10
Казахстанская
--------------------------------------------------------------------------

13    192       13
14   1237      185      1034    175
--------------------------------------------------------------------------
15692     1094     14335   1087      360      22      1200      72
7,0             7,6               6,0                6,0
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 21 маусымдағы
N 845 қаулысына
2-қосымша
2001 жылғы аңшылық маусымына арналған терісі бағалы
аңдардың саны және оларды аулаудың лимиті
(мың дарақ)
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!Облыстардың !    Суыр      !   Ондатр     !  Бұлғын     ! Құндыз
N !    атауы   !--------------!--------------!-------------!-------------
!            !  саны !аулау !  саны !аулау ! саны !аулау ! саны  !аулау
!            !       !лимиті!       !лимиті!      !лимиті!       !лимиті
---------------------------------------------------------------------------

13    192       13
14   1237      185      1034    175
--------------------------------------------------------------------------
15692     1094     14335   1087      360      22      1200      72
7,0             7,6               6,0                6,0
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 845
Численность и лимит добычи пушных зверей на сезон
охоты 2001 года
(тыс.особей)
---------------------------------------------------------------------------
N  !Наименование!    Сурок     !   Ондатра    !  Соболь     !Речной бобр
п/п!областей    !--------------!--------------!-------------!-------------
!            !числен-!лимит !числен-!лимит !числен! лимит!числен-!лимит
!            !ность  !добычи!ность  !добычи!ность !добычи! ность !добычи
---------------------------------------------------------------------------

1 Ақмола         396,4   36,5   10,7    6,3
2 Алматы           4,8    0,5  117,3   58,7
3 Шығыс          106,8   10,7   46,0    7,0    3,5     0,5
Қазақстан
4 Жамбыл          24,7    2,5   50,0   35,0
5 Батыс            0,3     -     3,1    0,9                   2,2     0,1
Қазақстан
6 Қарағанды      1315,2  67,2   14,2    9,8
7 Қызылорда                      0,5     -
8 Қостанай         74,1   7,4   64,9    7,0
9 Павлодар         82,2   1,0    3,9    2,7
10 Солтүстік        15,1   0,9   28,9    8,9
Қазақстан
11 Оңтүстік                       1,9    1,3
Қазақстан
Жиыны           2019,6 126,7 341,4   137,6   3,5     0,5    2,2     0,1
Алу пайызы               6,3          40,3          14,3            4,5
_________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 21 маусымдағы
N 845 қаулысына
3-қосымша
2001 жылғы аңшылық маусымына арналған жабайы құстардың саны
және оларды аулаудың лимиті
(дарақ)
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Облыстардың       !   Саңырау құр    !      Қырғауыл
N !    атауы          !------------------!--------------------------------
!                   !  саны  ! аулау   !  саны   ! аулау
!                   !        ! лимиті  !         ! лимиті
---------------------------------------------------------------------------
1  Ақмола                 790       39
2  Алматы                                  113367   20460
3  Шығыс
Қазақстан             4800      240        800     -
4  Жамбыл                                   59131   23652
5  Қызылорда                                15280    2000
6  Оңтүстік Қазақстан                       15445    6178
--------------------------------------------------------------------------
Жиыны                 5590      279     204023   52290
Алу пайызы                      5,0               25,6
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

1 Акмолинская    396,4   36,5   10,7    6,3
2 Алматинская      4,8    0,5  117,3   58,7
3 Восточно-      106,8   10,7   46,0    7,0    3,5     0,5
Казахстанская
4 Жамбылская      24,7    2,5   50,0   35,0
5 Западно-         0,3     -     3,1    0,9                   2,2     0,1
Казахстанская
6 Карагандинская 1315,2  67,2   14,2    9,8
7 Кызылординская                 0,5     -
8 Костанайская     74,1   7,4   64,9    7,0
9 Павлодарская     82,2   1,0    3,9    2,7
10 Северо-          15,1   0,9   28,9    8,9
Казахстанская
11 Южно-                          1,9    1,3
Казахстанская
Итого          2019,6 126,7 341,4   137,6   3,5     0,5    2,2     0,1
Процент изъятия          6,3          40,3          14,3            4,5
_________________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 845
Численность и лимит добычи пернатой дичи
на сезон охоты 2001 года
(особей)
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование      !   Глухарь        !      Фазан
п/п! областей          !------------------!--------------------------------
!                   ! числен-! лимит   !  числен-! лимит
!                   ! ность  ! добычи  !  ность  ! добычи
---------------------------------------------------------------------------
1  Акмолинская            790       39
2  Алматинская                             113367   20460
3  Восточно-
Казахстанская         4800      240        800     -
4  Жамбылская                               59131   23652
5  Кызылординская                           15280    2000
6  Южно-Казахстанская                       15445    6178
--------------------------------------------------------------------------
Итого              5590      279     204023   52290
Процент изъятия                 5,0               25,6
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)