Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 30 мамырдағы N 739 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 маусым N 867
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептерін оқулық
әдебиетпен қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 30 мамырдағы N 739
P010739_
қаулысына мынадай
өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігімен
келісілген бағалар бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2001 года N 739
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 867
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2001 года N 739 P010739_ "О мерах по обеспечению учебной литературой общеобразовательных школ Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "по ценам, согласованным с Агентством Республики
Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)