"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуіне байланысты оларға рақымшылық жариялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 маусым N 878
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуіне байланысты
оларға рақымшылық жариялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария
етуіне байланысты оларға рақымшылық жариялау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуіне
байланысты оларға рақымшылық жариялау туралы" Қазақстан Республикасының
2001 жылғы 2 сәуірдегі
Z010173_
Заңына (2001 жылғы 3 сәуірде
"Казахстанская правда" және 2001 жылғы 4 сәуірде "Егемен Қазақстан"
газеттерінде жарияланған) Заңына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың 2-тармағында "жиырма" деген сөз "отыз" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией ими денег"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 878
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон
Республики Казахстан "Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с
легализацией ими денег".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон
Республики Казахстан
О внесении изменения в Закон Республики Казахстан
"Об амнистии граждан Республики Казахстан
в связи с легализацией ими денег"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года
Z010173_
"Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией
ими денег" (опубликованный в газетах "Казахстанская правда" 3 апреля 2001
г. и "Егемен Казакстан" 4 апреля 2001 г.) следующее изменение:
В пункте 2 статьи 1 слово "двадцать" заменить словом "тридцать".
Статья 2. Настоящий закон вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)