Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлiгiнiң "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Павлодар және Семей тасымалдау бөлiмшелерiнiң темiр жол станциялары мен бөлек пункттерiн атау және қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 шілде N 945
"Қазақстан Республикасындағы кәсiпорындарды, ұйымдарды, мекемелердi, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281
P960281_
қаулысына сәйкес және
Павлодар мен Шығыс Қазақстан облыстары әкiмдерiнiң ұсыныстарын ескере
отырып, Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес темiр жол станциялары қайта аталсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес бөлек темiр жол пункттерiне атаулар берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 12 шілдедегі
N 945 қаулысына
1-қосымша
Қайта аталуға тиiстi темiр жол станцияларының тiзбесі
Павлодар облысы бойынша
Павлодар тасымалдау бөлiмшесiнiң Пограничник темiр жол станциясы -
Тасқұдық темiр жол станциясы;
Павлодар тасымалдау бөлiмшесiнiң Входной темiр жол станциясы - Бастау
темiр жол станциясы;
Павлодар тасымалдау бөлiмшесiнiң Ермак-грузовой темiр жол станциясы -
Ақсу-I темiр жол станциясы;
Павлодар тасымалдау бөлiмшесiнiң Ермак-Пассажирский темiр жол
станциясы - Ақсу-II темiр жол станциясы;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Семей тасымалдау бөлiмшесiнiң Конечная темiр жол станциясы - Дегелең
темiр жол станциясы.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 12 шілдедегі
N 945 қаулысына
2-қосымша
Жаңадан құрылған бөлек темiр жол пункттерiнiң тiзбесi
Жұмыскер бөлек темiр жол пунктi;
Құркөл бөлек темiр жол пунктi;
Көктөбе бөлек темiр жол пунктi;
Май бөлек темiр жол пунктi.
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

О наименовании и переименовании железнодорожных станций и раздельных пунктов Павлодарского и Семипалатинского отделений перевозок Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 945
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 P960281_ "Об утверждении порядка наименования и переименования предприятий, организаций, учреждений, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" и с учетом предложений акимов Павлодарской и Восточно-Казахстанской областей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать железнодорожные станции согласно приложению 1.
2. Присвоить наименования железнодорожным раздельным пунктам согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2001 года N 945
Перечень
железнодорожных станций, подлежащих переименованию
по Павлодарской области
железнодорожную станцию Пограничник Павлодарского отделения перевозок
в железнодорожную станцию Таскудык;
железнодорожную станцию Входной Павлодарского отделения перевозок в
железнодорожную станцию Бастау;
железнодорожную станцию Ермак-Грузовой Павлодарского отделения
перевозок в железнодорожную станцию Аксу-I;
железнодорожную станцию Ермак-Пассажирский Павлодарского отделения
перевозок в железнодорожную станцию Аксу-II;
по Восточно-Казахстанской области
железнодорожную станцию Конечная Семипалатинского отделения перевозок
в железнодорожную станцию Дегелен.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2001 года N 945
Перечень вновь образованных железнодорожных
раздельных пунктов
железнодорожный раздельный пункт Жумыскер;
железнодорожный раздельный пункт Курколь;
железнодорожный раздельный пункт Коктобе;
железнодорожный раздельный пункт Май.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)