Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 тамыз N 1073
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 48-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"48-1   Тауар  биржасы  Эконом-     қазан   қараша  желтоқсан
туралы          саудамині                           "
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года N 1073
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
января 2001 года N 140
P010140_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2001 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 48-1, изложить в следующей редакции:
"48-1    О товарных        Минэкономторг       октябрь  ноябрь  декабрь
биржах                                                       ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)