Республикалық меншіктің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 тамыз N 1078
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 P990796_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 9-жолдың 4-бағанындағы "Сыртқы істер министрлігі" деген
сөздер "Президенттің Іс басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Астана
қаласы, Кенесары көшесі, 103 мекен-жайы бойынша орналасқан әкімшілік
ғимараты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1078
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 9, графе 4 слова "Министерство иностранных
дел" заменить словами "Управление Делами Президента Республики Казахстан".
2. Административное здание Управления Делами Президента Республики
Казахстан, расположенное по адресу: г. Астана, ул. Кенесары, 103 передать
Министерству иностранных дел Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)