Акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың (ұлттық компаниялардың) кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 22 тамыз N 1098.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.02.25. N 248 2002.06.28. N 702 , 2002.08.19. N 921 , 2002.09.27. N 1062 , алып тасталды - 2003.02.10. N 145 қаулыларымен.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Yкiметiнiң 2002.09.27. N 1062 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ алып тасталды - 2003.02.10. N 145
қаулысымен.
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ алып тасталды - 2003.02.10. N 145 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 228-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдердің тиістілік нормативі:
1) "Қозғалтқыштың көлемі, текше см." деген 6-бағанмен толықтырылсын;
2) реттік нөмірі 13-жолдағы екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
1         2                   3               4   5           6
"ІІ-топ: І-топта   Қызметкерлердің             1  3000-нан аспайды
көрсетілгендерден  саны 50-ден 100-ге
басқа,             дейін болғанда
барлық             100-ден 200-ге дейін        2  3000-нан аспайды
Мемлекеттік        200-ден 350-ге дейін        3  3000-нан аспайды
Органдар           350-ден 500-ге дейін        4  3000-нан аспайды
500-ден 750-ге дейін        5  3000-нан аспайды
750-ден 1000-ға дейін       6  3000-нан аспайды
1000-нан жоғары             7  3000-нан аспайды".
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2001 года N 1098
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1-3 (Пункты 1-3 исключены - постановлением Правительства РК от 10 февраля 2003 г. N 145  )
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 P990663_  "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., 23-24, ст. 228) следующие дополнение и изменение:
в нормативе положенности служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
1) дополнить графой 6 "Объем двигателя, в куб. см";
2) в строке, порядковый номер 13, абзац второй изложить в следующей редакции:
__________________________________________________________________________
1 !          2         !           3           ! 4 ! 5 !        6        !
___!____________________!_______________________!___!___!_________________!
"II группа: Все          При численности
государственные органы,  работников от 50 до 100      1   не более 3000
кроме указанных в        от 100 до 200                2   не более 3000
группе I                 от 200 до 350                3   не более 3000
от 350 до 500                4   не более 3000
от 500 до 750                5   не более 3000
от 750 до 1000               6   не более 3000
свыше 1000                   7   не более 3000".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан