Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 935 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 тамыз N 1116. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.07. N 883 қаулысымен. ~P020883
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Шағын кәсіпкерлікті
дамыту жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 6 шілдедегі N 935
P990935_
қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 34, 298-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
жанындағы Шағын кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі комиссияның құрамына
мыналар енгізілсін:
Мамин                             - Қазақстан Республикасының
Асқар Ұзақбайұлы                    Көлік және коммуникациялар
вице-министрі
Мұртазаев                         - Қазақстан Республикасының
Мұрат Арзаұлы                       Экономика және сауда
вице-министрі
Кононова                          - Қазақстан Республикасының
Татьяна Ильинична                   Сауда-өнеркәсіп палатасы одағының
вице-президенті (келісім бойынша)
Тоқаев                            - "Шағын кәсіпкерлік жөніндегі
Әкбар Қуанышбайұлы                  республикалық ақпараттық-көрме
орталығы" жабық акционерлік
қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Доскенов                          - Кәсіпкерлердің Орталық Қазақстан
Талғат Қазкенұлы                    қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Резван                            - "Алматы қаласы қоғамдық
Василий Александрович               тамақтандыру және қызмет
көрсетулер саласы
кәсіпорындарының комитеті"
қоғамдық бірлестігінің төрағасы
(келісім бойынша)
көрсетілген құрамнан Біржан Бисекенұлы Қанешев, Болат Әбілқасымұлы
Палымбетов, Ғалым Ізбасарұлы Оразбақов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 935
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2001 года N 1116. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 ~P020883 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6
июля 1999 года N 935
P990935_
"О Комиссии по развитию малого
предпринимательства при Правительстве Республики Казахстан" (САПП
Республики Казахстан, 1999 г., N 34, ст. 298) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по развитию малого предпринимательства
при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным
постановлением:
Мамина Аскара Узакпаевича               -   вице-Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Муртазаева Мурата Арзаевича             -   вице-Министра экономики и
торговли Республики Казахстан
Кононову Татьяну Ильиничну              -   вице-президента Союза торгово-
промышленной палаты Республики
Казахстан (по согласованию)
Тукаева Акбара Куанышбаевича            -   президента закрытого
акционерного общества
"Республиканский информационно-
выставочный центр по малому
предпринимательству"
(по согласованию)
Доскенова Талгата Казкеновича           -   президента Центрально-
Казахстанской ассоциации
предпринимателей
(по согласованию)
Резвана Василия Александровича          -   председателя общественного
объединения "Комитет
предприятий общественного
питания и сферы услуг города
Алматы" (по согласованию);
вывести из указанного состава Канешева Биржана Бисикеновича,
Палымбетова Булата Абылкасымовича, Оразбакова Галыма Избасаровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)