"Дипломатиялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 қыркүйек N 1128
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Дипломатиялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші
жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Дипломатиялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының күші жойылды деп тану туралы
"Дипломатиялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12
қарашадағы N 187
Z970187_
Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1997 жыл, N 21, 275-құжат, 1999 жыл, N 23, 916-құжат) күші
жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О дипломатической службе"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2001 года N 1128
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона
Республики Казахстан "О дипломатической службе".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившим силу Закона
Республики Казахстан "О дипломатической службе"
Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 12 ноября 1997
года N 187
Z970187_
"О дипломатической службе" (Ведомости Парламента
Республики Казахстан, 1997 г., N 21, ст. 275; 1999 г., N 23, ст. 916).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)