Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 1 наурыздағы N 310 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 қыркүйек N 1158
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "IDEX-2001" бесінші Қару-жарақ пен әскери техниканың халықаралық көрмесіне (Абу-Даби қаласы, Біріккен Араб Әмірліктері) қатысу үшін Қазақстан Республикасының қорғаныс-өнеркәсіптік кешені зауыттарының өнімдерін уақытша әкетуге рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 1 наурыздағы N 310 P010310_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырып "уақытша әкетуге" деген сөздерден кейін "және экспорттауға" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспе "үшін" деген сөзден кейін "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы N 9-1 Z960009_ Заңына және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес әрі Қазақстан Республикасы мен Біріккен Араб Әмірліктері арасында үкіметаралық байланыстарды нығайту мақсатында" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазарнаулыэкспорт
(Қазспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қосымшаның
3-тармағында көрсетілген оқ-дәрілерді және арнаулы бұйымдарды Қазақстан
Республикасынан Біріккен Араб Әмірліктеріне экспорттауға рұқсат берілсін.";
3-тармақ "оқ-дәрілердің" деген сөздерден кейін "және арнаулы
бұйымдардың" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада:
2-тармағында "ПП-90 бұйымы, зауыттық N А471" және "ТКБ-0216 бұйымы,
зауыттық N Г353" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Оқ-дәрілер және арнаулы бұйымдар:
- пулеметтік ленталарда 12,7 х 99  200 (екі жүз) дана мөлшерінде;
- пулеметтік ленталарда 12,7 х 108  200 (екі жүз) дана мөлшерінде;
- ПМ 9 х 18  192 (бір жүз тоқсан екі) дана мөлшерінде;
- ПП-90 бұйымы, зауыттық N А471;
- ТКБ-0216 бұйымы, зауыттық N Г353.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года N 310
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 1158
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года N 310 P010310_ "О разрешении временного вывоза продукции заводов оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан для участия в пятой Международной выставке вооружения и военной техники "IDЕХ-2001" (Объединенные Арабские Эмираты, город Абу-Даби)" следующие изменения и дополнения:
заголовок после слов "временного вывоза" дополнить словами "и экспорта";
преамбулу после слов "IDEX-2001" дополнить словами ", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 9-I Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ и услуг) в Республике Казахстан" и в целях укрепления межправительственных связей между Республикой Казахстан и Объединенными Арабскими Эмиратами";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Разрешить Республиканскому государственному предприятию
"Казарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" Министерства обороны Республики
Казахстан экспорт из Республики Казахстан в Объединенные Арабские Эмираты
боеприпасов и специальных изделий, указанных в пункте 3 приложения.";
пункт 3 после слов "боеприпасов" дополнить словами "и специальных
изделий";
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 2 слова "изделие ПП-90, заводской N А471" и "изделие
ТКБ-0216, заводской N Г353" исключить;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Боеприпасы и специальные изделия:
- 12,7 х 99 в количестве 200 (двести) штук в пулеметных лентах;
- 12,7 х 108 в количестве 200 (двести) штук в пулеметных лентах;
- 9 x 18 ПМ в количестве 192 (сто девяносто две) штуки;
- изделие ПП-90, заводской N А471;
- изделие ТКБ-0216, заводской N Г353.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)