"N 406 ГА Авиажөндеу зауыты" ААҚ акцияларының мемлекеттік пакетін жекешелендіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 қыркүйек N 1194. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.06.19. N 676 қаулысымен ~P020676
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 шілдедегі N 1095 P001095_ қаулысымен мақұлданған Қазақстан Республикасында мемлекеттік мүлікті басқару және жекешелендіру тұжырымдамасын іске асыру әрі авиажөндеу өнеркәсібіне қосымша инвестиция тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен негізгі тендерлік
шарт инвестиция тарту деп көздей отырып, тендер өткізу жолымен "N 406 ГА
Авиажөндеу зауыты" ашық акционерлік қоғамының (Ақтөбе қаласы) акциялары
мемлекеттік пакетінің 60%-ын жекешелендіруді жүзеге асырсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О приватизации государственного пакета акций ОАО "Авиаремонтный завод N 406 ГА"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 1194. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 июня 2002 г. N 676 ~P020676
В целях реализации P001095_ Концепции управления государственным имуществом и приватизации в Республике Казахстан, одобренный постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2000 года N 1095 и привлечения дополнительных инвестиций в авиаремонтную промышленность Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить в установленном законодательством порядке приватизацию 60% государственного пакета акций открытого акционерного общества "Авиаремонтный завод N 406 ГА" (г. Актобе) путем проведения тендера, предусмотрев основным тендерным условием привлечение инвестиций U952721_ .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)