Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 қыркүйек N 1206
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 P010140_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 46-жолдағы "Әзірлеуші" деген баған мынадай редакцияда
жазылсын:
"ӘдМ, ҚорМ, ІІМ, ТЖА, Экономсаудамині, ҰҚК (келісім бойынша), Бас
прокуратура (келісім бойынша)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1206
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140 P010140_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 46, графу "Разработчик" изложить в следующей редакции:
"МЮ, МО, МВД, АЧС, Минэкономторг, КНБ (по согласованию),
Генпрокуратура (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)