Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 маусымдағы N 773 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 қыркүйек N 1239
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астық туралы" Қазақстан Республикасының
Z010143_
Заңын іске асыру
жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 7 маусымдағы N 773
P010773_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 21, 261-құжат) мынадай өзгеріс
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Астық туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 773
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года N 1239
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
июня 2001 года N 773
P010773_
"Об утверждении Плана мероприятий по
реализации Закона Республики Казахстан "О зерне" (САПП Республики
Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 261) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан
Z010143_
"О зерне", утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)