Қазақ ССР Министрлер Советінің 1982 жылғы 26 қаңтардағы N 38 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 қазандағы N 1282 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 279 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.21  N 279  Қаулысымен.
"Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақ ССР-інің республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштері туралы" Қазақ ССР Министрлер Советінің 1982 жылғы 26 қаңтардағы N 38 қаулысына (Қазақ ССР ҚЖ, 1982 ж., N 5, 23-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақ ССР-інің республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінде:
"Алматы облысы" бөлімі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Тамғалы кешені,      Жамбыл ауданы,
қола заманы           Қарабастау кентінен
4 шақырым жерде        археология".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 января 1982 года N 38
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1282. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 279.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1282   утратило силу постановлением Правительства РК от 21.03.2008  N 279  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Совета Министров Казахской ССР от 26 января 1982 года N 38 "О памятниках истории и культуры Казахской ССР республиканского значения" (СП Казахской ССР, 1982 г., N 5, ст. 23) следующие изменение и дополнение:
в Государственном списке памятников истории и культуры Казахской ССР республиканского значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Алма-Атинская область":
слово "Алма-Атинская" заменить словом "Алматинская";
дополнить строкой следующего содержания:
"Комплекс Тамгалы, Жамбылский район,
эпохи бронзы" в 4 км от поселка Карабастау археологии".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан