Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 қазан N 1298. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар мен республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметiн тиiмдi басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 P010290_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Осы қаулының 1-тармағының 5), 7), 9) тармақшаларында көзделген iс-шараларды орындау мүмкiн болмаған жағдайда, осындай іс-шаралардың орындалу мерзiмiн уәкiлеттi орган Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен келiсiм бойынша ауыстыруы мүмкiн деп белгiленсiн.";
2) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақта:
"Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және сауда вице-министрi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұртазаев Мұрат Арзаұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және сауда вице-министрi";
3-тармақта:
"Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және сауда вице-министрi
Дүкенбаев Кенжемұрат Дүкенбайұлы - "Электр желiлерiн басқару жөнiндегi қазақстандық компания" ААҚ-ның президентi" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әмрин Асқар Кемеңгерұлы - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Заң департаментiнiң директоры
Бозымбаев Қанат Алдабергенұлы - "Электр желiлерiн басқару жөнiндегi қазақстандық компания" ААҚ-ның президентi";
4-тармақта:
"Оразбақов Ғалым Iзбасарұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Оразбақов Ғалым Iзбасарұлы - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда вице-министрi";
8-тармақта:
"Тоқсейiтов Рахымберген Құрманғалиұлы - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс бiрiншi вице-министрi" деген жол мынадай редакцияда
жазылсын:
"Рахметов Нұрлан Құсайынұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
кiрiс вице-министрi";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мәжiренов Жомарт Рахымбекұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетiнiң департамент бастығы (келiсiм бойынша)".

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 1298. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 P010290_ "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст.85) следующие дополнения и изменения:
1) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить, что в случае невозможности исполнения мероприятий, предусмотренных подпунктами 5), 7), 9) пункта 1 настоящего постановления, срок исполнения таких мероприятий может быть перенесен уполномоченным органом по согласованию с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1 строку:
"Палымбетов Болат Абылкасымович - вице-Министр экономики и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Муртазаев Мурат Арзаевич - вице-Министр экономики и торговли Республики Казахстан";
в пункте 3 строки:
"Палымбетов Болат Абылкасымович - вице-Министр экономики и торговли Республики Казахстан
Дукенбаев Кенжемурат Дукенбаевич - президент ОАО "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" изложить в следующей редакции:
"Амрин Аскар Кеменгерович - директор Департамента законодательства Министерства юстиции Республики Казахстан
Бозумбаев Канат Алдабергенович - президент ОАО "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями";
в пункте 4 строку:
"Оразбаков Галым Избасарович - заместитель заведующего отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Оразбаков Галым Избасарович - вице-Министр экономики и торговли Республики Казахстан";
в пункте 8:
строку "Токсеитов Ракимберген Курмангалиевич - вице-Министр государственных доходов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Рахметов Нурлан Кусаинович - вице-Министр государственных доходов Республики Казахстан";
дополнить строкой следующего содержания:
"Мажренов Жомарт Рахимбекович - начальник департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)